Hürrem Büyünün Etkisinden Kurtulacak mı? - Son Dakika

Hürrem Büyünün Etkisinden Kurtulacak mı?

13.03.2013 16:44

1
Muhteşem Yüzyıl 90. bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.
2
Muhteşem Yüzyıl'ın bu akşamki bölümünde Hürrem, büyünün etkisinden kurtulmak istiyor. Aradığı çare ise hain olduğunu düşündüğü Fahriye'den geliyor.
3
Fahriye ise Şah Sultan'dan haremde birini öldürmek üzere emir almıştır.
4
Şah Sultan, Hürrem'in haremdeki gücüne son vermek için harekete geçiyor. Hürrem ağır bir darbe alıyor. Ancak Hürrem kayıp altınların yerini öğrenince, hem Hatice'den hem Şah Sultan'dan kurtulma fırsatını yakalıyor!
5
Mustafa'nın, Manisa'da Yeniçerilere para dağıtması Süleyman'ı öfkelendiriyor. İkili arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlıyor.
6
Pis yedili 60. bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.
7
Bayrampaşalı'nın telefonuna düşen fotoğraftan sonra Cimbom Dizel'in kafesine Paşa'nın yanına gelir. Cimbom her şeyi açıklayacağı sırada Ceyhun çok sinirli bir halde gelir ve Paşa ile kavga ederler.
8
Esma Sultan, Dizel'in kafesine gittiğinde karşılaştığı kişi karşısında şok olur. Dizel'in annesi Numune Hanım"ın gözü Esma Sultan'ı hiç tutmamıştır.
9
Merhamet heyecan dolu 5. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek.
10
Fırat bankadan ayrılmayı düşünürken, babası Hikmet duruma el koyar ve ondan beklemesini ister. Hikmet'in, Sermet'le yıllardır sürdürdüğü gizli ilişkisi, Sermet'in öfkesini frenlemeye yetecek midir?
11
Öte yandan geçmişte Narin'in, Fırat'la ilişkisinden dolayı dayıkızı Sema'ya kini büyürken, Sema'nın başına gelenler Narin'i büyük bir öfke ile yollara döker.
12
Narin'in hayatı patronu Erol'un bir dayatması sonucu iyice karışıyor. Fırat'ın bankasının aldığı önemli bir karar, Sermet'in hiç hoşuna gitmeyecektir.
13
Fırat'ın Narin'i alıp götürmesinin altında, onu, Sermet'ten kaçırma isteği vardır.

YORUMLAR
500

Son Dakika Hürrem Büyünün Etkisinden Kurtulacak mı? - Son Dakika


Advertisement