Hürrem Büyünün Etkisinden Kurtulacak mı? - Son Dakika

Hürrem Büyünün Etkisinden Kurtulacak mı?

7 yıl önce

1
Muhteşem Yüzyıl 90. bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.
2
Muhteşem Yüzyıl'ın bu akşamki bölümünde Hürrem, büyünün etkisinden kurtulmak istiyor. Aradığı çare ise hain olduğunu düşündüğü Fahriye'den geliyor.
3
Fahriye ise Şah Sultan'dan haremde birini öldürmek üzere emir almıştır.
4
Şah Sultan, Hürrem'in haremdeki gücüne son vermek için harekete geçiyor. Hürrem ağır bir darbe alıyor. Ancak Hürrem kayıp altınların yerini öğrenince, hem Hatice'den hem Şah Sultan'dan kurtulma fırsatını yakalıyor!
5
Mustafa'nın, Manisa'da Yeniçerilere para dağıtması Süleyman'ı öfkelendiriyor. İkili arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlıyor.
6
Pis yedili 60. bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.
7
Bayrampaşalı'nın telefonuna düşen fotoğraftan sonra Cimbom Dizel'in kafesine Paşa'nın yanına gelir. Cimbom her şeyi açıklayacağı sırada Ceyhun çok sinirli bir halde gelir ve Paşa ile kavga ederler.
8
Esma Sultan, Dizel'in kafesine gittiğinde karşılaştığı kişi karşısında şok olur. Dizel'in annesi Numune Hanım"ın gözü Esma Sultan'ı hiç tutmamıştır.
9
Merhamet heyecan dolu 5. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek.
10
Fırat bankadan ayrılmayı düşünürken, babası Hikmet duruma el koyar ve ondan beklemesini ister. Hikmet'in, Sermet'le yıllardır sürdürdüğü gizli ilişkisi, Sermet'in öfkesini frenlemeye yetecek midir?
11
Öte yandan geçmişte Narin'in, Fırat'la ilişkisinden dolayı dayıkızı Sema'ya kini büyürken, Sema'nın başına gelenler Narin'i büyük bir öfke ile yollara döker.
12
Narin'in hayatı patronu Erol'un bir dayatması sonucu iyice karışıyor. Fırat'ın bankasının aldığı önemli bir karar, Sermet'in hiç hoşuna gitmeyecektir.
13
Fırat'ın Narin'i alıp götürmesinin altında, onu, Sermet'ten kaçırma isteği vardır.

Haber Yayın Tarihi: 13.03.2013 04:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri