İbn-i Sina'nın Kanseri Önleyen Mucizevi Tarifi - Son Dakika

İbn-i Sina'nın Kanseri Önleyen Mucizevi Tarifi

11.06.2018 08:05

Batılı kaynakların “Hâkim-i Tıb”, diğer bir deyişle “Hekimlerin Piri ve Hükümdarı” olarak nitelendirdikleri İbni Sina'nın bin yıl önce kaleme aldığı Küçük Tıp Kanunu kitabında her derde deva reçeteler var. İşte onlardan biri de kanser dahil, önemli sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan ve hala geçerliliğini koruyan incirli karışım.

1
İbn-i Sina'dan insanlık için mucizevi bu karışım tarifi önemli sağlık sorunlarınıza iyi gelecek.

2
Birçok sağlık sorununun tedavisinde önemli bir rol oynayan bu karışım nasıl hazırlanır, gelin birlikte bakalım.

3
Malzemeler
Malzemeler

250 gram kuru incir,

1 litre zeytinyağı

4
Nasıl yapılır?
Nasıl yapılır?

Öncelikle incirleri yıkayın, süzün ve kuşbaşı olacak biçimde doğrayın. İncirleri zeytinyağlı kavanozun içine alın ve ağzını kapatın. Bu kavanozu 5 gün boyunca karanlık bir yerde muhafaza edin ve bu sürenin sonunda sabah,akşam olacak biçimde günde iki kere tüketin.

5
Peki, incir karışımı ne işe yarıyor?
Peki, incir karışımı ne işe yarıyor?
Astım gibi solunum yolu hastalıklarınız varsa incir karışımı ile sorununuzu çözmeniz mümkün olacak.

6
İbn-i Sina'nın önerdiği incir karışımının en önemli etkisi ise kanseri önlemesi. Kanser oluşumunu önleyen incir karışımını düzenli bir biçimde tüketerek etkilerinden faydalanabilirsiniz.

Son Dakika İbn-i Sina'nın Kanseri Önleyen Mucizevi Tarifi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı