İbrahim Erkal'ın Fotoğraf Albümünden En Özel Kareler Ortaya Çıktı - Son Dakika

İbrahim Erkal'ın Fotoğraf Albümünden En Özel Kareler Ortaya Çıktı

12.05.2017 08:06

Beyin kanaması geçiren ve 29 gündür yoğun bakımda olan İbrahim Erkal 50 yaşında yaşamını yitirdi. Geriye ise sadece fotoğraflar kaldı...

1
Beyin ölümü ilan edilen İbrahim Erkal için tüm Türkiye dualar etti ama doktoru Necdet Sağlam, beyin ölümü gerçekleşen Erkal'ın saat 22.10'da kalbinin de durduğunu belirterek, vefat ettiğini söyledi. İbrahim Erkal ve Filiz Akgün birbirlerini çok severek evlenmişlerdi. Düğünleri de dillere destan olacak türden olmuştu. Filiz Akgün politikacı bir aileden geliyordu. Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün yeğeniydi. İbrahim Erkal ise eşiyle tanıştığı o günlerde şöhretinin zirvesindeydi.

2
İbrahim Erkal ile Filiz Akgün'ün albümündeki en özel kareler şüphesiz düğün günlerine ait. Dönemin en popüler ve aranan sanatçısı olan İbrahim Erkal, evlendiğinde altın yağmuruna tutulmuştu. Çift düğünde gelen çeyrekleri topladıkları kutuyla objektife böyle yansımışlardı.

3
İbrahim Erkal, eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni almıştı. Haliyle düğünde de hem politika hem sanat dünyası buluşmuştu.

4
İbrahim Erkal için o yıl hayatının en mutlu yılıydı. Sevdiğine Filiz'ine kavuşmuş ve onu eşi yapmıştı. Çiftin bu mutlu evlilikten 3 çocukları oldu. Yakın zamanda dünyaya gelen kızlarına Elif Su ismini verdiler.

5
İbrahim Erkal'ın kızının doğumu sonrasında çok heyecanlı olduğu ve çok mutlu olduğu söyleniyordu. Doğumdan 10 gün sonra İbrahim Erkal, beyin kanaması geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Çiftin bebek mutlulukları da kabusa döndü.

6
İbrahim Erkal ve Filiz Akgün çiftinin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı. İbrahim Erkal, özellikle oğlu Levent'e çok düşkündü. Vaktinin büyük kısmını ona ayırıyordu.

7
İşte İbrahim Erkal ile eşinin albümünden yansıyan çocukları ve düğün günlerinden kalan özel kareleri;

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika İbrahim Erkal'ın Fotoğraf Albümünden En Özel Kareler Ortaya Çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı