Son Dakika Haberleri: İbrahim Tatlıses, 18 Yıllık Aşkı İle Birlikte Bodrum'da,

İbrahim Tatlıses, 18 Yıllık Aşkı İle Birlikte Bodrum'da,

2 yıl önce

İbrahim Tatlıses, Bodrum'da 18 yıllık eski eşiyle yemek yerken görüntülendi. Çiftin bu güzel dostluğu ise görenleri imrendirdi.

1
İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna önceki gün yakın arkadaşı ile birlikte Bitez de görüntülendi.
2
Güneşlenmekten simsiyah olan Derya Tuna, daha sonra kendisini denize bıraktı. Geçen yıllara rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen özellikle fit vücudu ile dikkat çeken Derya Tuna, uzun süre denizin tadını çıkardı.
3
Tuna, akşam saatlerinde ise 18 yıllık aşkı İbrahim Tatlıses ile Bodrum Ortakent'te bir balıkçıda yemekteydi.
4
2 saat kaldıkları mekandan uzun uzun sohbet eden ikili, hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Mekan çıkışı eski aşkına destek olan ve Tatlıses'in yanından bir an olsun ayrılmayan Tuna, ''18 yıllık vefa budur'' dedirtti.
5
"GÜNEŞİ KAPATIN GÖZÜMÜ ALIYOR"
GÜNEŞİ KAPATIN GÖZÜMÜ ALIYOR


Mekan içinde hayranlarının etrafını sararak fotoğraf çektirme istekleri üzerine Tatlıses, "Oo bu iş sosyete işine döndü" diyerek espri yaptı.

6
Gazetecilere, "Beni çekecekseniz bu güzelliklerle çekin" diten İmparator, fotoğraf çektirdiği sırada güneşin gözüne gelmesi üzerine yanındakilerden birisine, "Ahmet gözüme güneş geliyor, güneşi kapat" diyerek takıldı.
7
Bir görevlinin güneşi elleriyle kapatması ortaya komik görüntüler çıkardı. Tatlıses, çekildiği fotoğrafları kendisi tek tek seçerek, "Bunları kullanın" dedi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24Haber Yayın Tarihi: 23.07.2018 09:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor