Son Dakika Haberleri: İbrahim Tatlıses, 18 Yıllık Aşkı İle Birlikte Bodrum'da,

İbrahim Tatlıses, 18 Yıllık Aşkı İle Birlikte Bodrum'da,

30 gün önce

İbrahim Tatlıses, Bodrum'da 18 yıllık eski eşiyle yemek yerken görüntülendi. Çiftin bu güzel dostluğu ise görenleri imrendirdi.

1
İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna önceki gün yakın arkadaşı ile birlikte Bitez de görüntülendi.
2
Güneşlenmekten simsiyah olan Derya Tuna, daha sonra kendisini denize bıraktı. Geçen yıllara rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen özellikle fit vücudu ile dikkat çeken Derya Tuna, uzun süre denizin tadını çıkardı.
3
Tuna, akşam saatlerinde ise 18 yıllık aşkı İbrahim Tatlıses ile Bodrum Ortakent'te bir balıkçıda yemekteydi.
4
2 saat kaldıkları mekandan uzun uzun sohbet eden ikili, hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Mekan çıkışı eski aşkına destek olan ve Tatlıses'in yanından bir an olsun ayrılmayan Tuna, ''18 yıllık vefa budur'' dedirtti.
5
"GÜNEŞİ KAPATIN GÖZÜMÜ ALIYOR"
GÜNEŞİ KAPATIN GÖZÜMÜ ALIYOR


Mekan içinde hayranlarının etrafını sararak fotoğraf çektirme istekleri üzerine Tatlıses, "Oo bu iş sosyete işine döndü" diyerek espri yaptı.
6
Gazetecilere, "Beni çekecekseniz bu güzelliklerle çekin" diten İmparator, fotoğraf çektirdiği sırada güneşin gözüne gelmesi üzerine yanındakilerden birisine, "Ahmet gözüme güneş geliyor, güneşi kapat" diyerek takıldı.
7
Bir görevlinin güneşi elleriyle kapatması ortaya komik görüntüler çıkardı. Tatlıses, çekildiği fotoğrafları kendisi tek tek seçerek, "Bunları kullanın" dedi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24Diğer Galeriler

Anaokulu Öğretmenini 'Çok Çekicisin' Deyip İşten Kovdular! Sivas'ın Meşhur Otunun Bilinmeyen Faydaları Ateşli Avukat Eski Sevgilisine Kızdı Pilot Oldu! 20-26 Ağustos Burç Yorumları Petrol Kralının Araba Koleksiyonu Dudak Uçuklatıyor!