İbrahim Tatlıses: Çiğ Köfteyi Ben İcat Ettim - Son Dakika

İbrahim Tatlıses: Çiğ Köfteyi Ben İcat Ettim

06.01.2014 16:03

Tatlıses Çiğ Köfte'nin üçüncü yılı; bayiler, idari kadro ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tatlıses'in katıldığı geceyle Kuşadası'nda kutlandı.

1
Tatlıses Çiğ Köfte'nin üçüncü yılı; bayiler, idari kadro ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tatlıses'in katıldığı geceyle Kuşadası'nda kutlandı.
2
Çiğ köfteyi kendisinin icat ettiğini iddia eden Tatlıses:
3
"Bize 'Neden etli değil?' diyorlar. 1979'dan bu yana çiğ köfte yoğururum. Bir anlamda çiğ köfteyi ben icat ettim. Et bakteri üretir. Eğer etli üretirseniz hemen tüketilmesi lazım. Ben icat ettim, ama en son yarışa ben katıldım. Ama en baştayım." dedi.
4
Urfa'da çiğ köftenin suyla yoğrulmadığını söyleyen Tatlıses, "Şanlıurfa'da suyla yoğrulan çiğ köfteyi kimse yemez. Ancak diğer arkadaşlar su kullanıyor. Allah'tan korkun." dedi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika İbrahim Tatlıses: Çiğ Köfteyi Ben İcat Ettim - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti