Ibrahimovic ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Diletta Leotta, aktif olan yanardağını ziyaret etti - Son Dakika

Ibrahimovic ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Diletta Leotta, aktif olan yanardağını ziyaret etti

25.08.2020 15:32

Geçtiğimiz günlerde adı dünyaca ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic ile aşk dedikodusuna karışan spor spikeri Diletta Leotta, Avrupa'nın en büyük yanardağı olan ve hala aktif durumda bulunan İtalya'daki Etna Yanardağı'nı ziyaret etti.

1
Spor skikeri Diletta Leotta, İtalya'nın Sicilya bölgesinde bulunan Etna Yanardağı'na ziyarette bulundu. Yaptığı geziyi sosyal medyadan takipçilerinin beğenisine sunan Leotta, paylaşımına "Ülkemiz büyülüyor" notunu düştü.

2
Güzel spor spikerinin paylaştığı fotoğraflarına kısa sürede 500 bine yakın beğeni geldi.
3
YASAK AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ
YASAK AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ
Diletta Leotta'nın geçtiğimiz günlerde adı evli olan dünyaca ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic ile aşk dedikodusuna karışmıştı.
4
İtalya'da haftalık olarak yayın yapan "Chi" dergisinin kapağında "Yazın sürpriz çifti" başlığıyla verilen haberde ikilinin Sardunya Adası'nda bulunan bir restoranda baş başa akşam yemeği yediği iddİa edilmişti.
5
Ortaya atılan bu iddiaları Leotta'nın menajeri tarafından "Reklam işbirliği için bir araya gelmiş iki profesyonel insan ve ortada ilişki yok" ifadeleriyle yalanlanmıştı.

6
Zlatan Ibrahimovic cephesinden ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti.
7
AVRUPA'NIN EN BÜYÜĞÜ
AVRUPANIN EN BÜYÜĞÜ
İtalya'nın Sicilya bölgesinde bulunan Etna Yanardağ, Avrupa'nın en büyüğü olmasının yanı sıra ülkede aktif olarak bulunan üç yanardağdan birisi konumunda.
8
Etna'nın şu anki yüksekliği 3,326 metre olmakla beraber zirvedeki püskürmelerle bu yükseklik zaman zaman artmakta.
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Ibrahimovic ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Diletta Leotta, aktif olan yanardağını ziyaret etti - Son Dakika


Advertisement