İbrahimovic ve Allegri'yi Birbirine Düşüren Güzel - Son Dakika

İbrahimovic ve Allegri'yi Birbirine Düşüren Güzel

02.06.2014 10:07

1
İtalyan güzel Cecilia Capriotti, Zlatan İbrahimovic hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

2
AC Milan teknik direktörü Massimiliano Allegri ve Zlatan Ibrahimovic'in kendisi için savaştığını söyleyen Capriotti, Arsenal maçından önce ikilinin kavga ettiği yönündeki iddiaları da doğruladı.

3
Zambrotta'nın biyografisifindeki detayları da bu şekilde doğrulamış olan güzel model, "Ibrahimovic benden çok hoşlandı. Sürekli iltifatlarla dolu mesajlar göndermeye başladı. Ancak benim tipim değildi." diye konuştu.

4
Allegri'nin durumdan haberdar olduğu zaman, Ibrahimovic'i uyardığını belirten Capriotti, "Allegri, beni rahat bırakması yönünde onunla konuşacağını söyledi. Ben sorun yaratmak istememiştim." ifadelerini kullandı.

5
İşte olay yaratan güzelin fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika İbrahimovic ve Allegri'yi Birbirine Düşüren Güzel - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı