Son Dakika Haberleri: İç Çamaşırından Öyle Bir Şey Çıktı ki

İç Çamaşırından Öyle Bir Şey Çıktı ki

6 yıl önce

1
Havaalanı güvenlik kontrolünden geçen kadının iç çamaşırında streç filme sarılı 500 Euro'luk banknotlar halinde toplam 20 bin Euro bulundu.

2
The Daily Telegraph gazetesinin haberine göre 26 yaşındaki üniversite öğrencisi Nawal Masaad, 16 Ocak'ta Türkiye'ye uçup iç çamaşırında taşıdığı binlerce Euro'yu Suriyeli muhaliflere ulaştırması için İstanbul'da daha önceden anlaştığı birine vermeyi planlıyordu.

3
Çıkarıldığı mahkemede Masaad'ın, 27 yaşındaki Amal el Vahabi tarafından görevlendirildiği ve parayı İstanbul'da El Vahabi'nin kocası Aine Davis'e teslim etmesi için anlaşmaya vardığı belirtildi.

4
Mahkemede Davis'in de Suriye'deki "terör faaliyetleriyle bağlantılı" olduğu iddiası dile getirildi.

5
Her iki kadın da suçlamaları reddetti. El Vahabi ve Masaad, suçlu bulunmaları durumunda 14 yıl hapis cezasına karşı karşıya kalacak.

6
Facebook'taki mesajında Masaad: "16 Ocak 2014'te Heathrow Havaalanı'nda gözaltına alınım ve terör amaçlı Suriye'ye para taşımakla suçlandım. Suriye'ye gitmiyordum, Türkiye'ye, Suriye sınırından çok uzaktaki İstanbul'a seyahat ediyordum." dedi.

7
The Daily Telegraph, biri beş yaşında, diğeri yedi aylık iki çocuk annesi Masaad'ın mahkeme salonuna bileğinde elektronik kelepçeyle gülümseyerek geldiğini yazıyor.

8
Gazete, aybaşında 17 yaşında iki genç kızın Heathrow havaalanında İstanbul seferi yapan bir uçağa binmek üzereyken gözaltına alındıklarını ve beş günlük sorgularının ardından serbest bırakıldıklarını da hatırlatıyor.Haber Yayın Tarihi: 20.05.2014 09:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Eski playboy modeli cumhurbaşkanı adayı oldu! Fuhuş vaadi pes dedirtti Sen Anlat Karadeniz'in Hazan'ı, estetiksiz haliyle görenleri şoke etti! Yasaklar ülkesinde sansür skandalı! Kadın fotoğraflarını yok ettiler Günde 2 tatlı kaşığı tüketen yaşadı! Kısırlıktan prostata her derde deva Mucize Doktor'un sinsi Kıvılcım'ını hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla yürek hoplatıyor