İç Çamaşırını Canlı Yayında Çıkardı - Son Dakika

İç Çamaşırını Canlı Yayında Çıkardı

14.07.2009 00:05

1
Yabancı bir televizyon kanalının canlı yayın hazırlığı sırasında iç çamaşırının sunucuyu rahatsız etmesi ortaya ilginç görüntüler çıkardı.

2
Yayında olduğunun farkında olmayan güzel sunucu , kaşıntıya neden olan sütyenini çıkarmak için çabalarken çözümü iç çamaşırını çıkarmakta buldu ama sunucu, kendisini izleyenlerin meraklı bakışlarından habersizdi.

Göğüs uçları belli olmasın diye üzerine bir ceket giyip kendisine çeki düzen vermeye kalktığında ise çoktan herkesin sütyenini çıkarma anını izlediğini anladı. Canlı yayında olduğunu öğrenince şaşkına dönen şanssız kadın çok utanırken, yüzünü elleriyle kapadı.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika İç Çamaşırını Canlı Yayında Çıkardı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı