İç Çamaşırınızı Doğru Seçin - Son Dakika

İç Çamaşırınızı Doğru Seçin

6 yıl önce

İç çamaşırınızı doğru seçmenin yolları.

1
İç çamaşırı seçmek kıyafet seçmek kadar kolay değildir. Bazı kuralları vardır. İç çamaşırı seçerken dikkat etmemiz gereken belirli noktalar vardır.
2
Doğru iç çamaşırı seçimi sağlık açısından da çok önemlidir. Doğru göğüs ölçüsüne uygun olmayan sütyenler, aşırı sıkı külotlar çok ciddi deformasyonlara yol açabilir.
3
Kişisel hijyeniniz için pamuklu ve kolay yıkanabilen çamaşırlar seçmeye özen gösterin.
4
Sizi sıkan, rahatsız eden bir iç çamaşırı giyinmek oldukça kötü bir durumdur. Ne kadar güzel olursa olsun mutlaka içinde rahat davranabileceğiniz bir iç çamaşırı seçmelisiniz.
5
Çok sıkı ve sentetik iç çamaşırları kadınlarda aşırı akıntıya neden olarak mantar enfeksiyonlarına zemin hazırlar.
6
Uyurken pamuklu iç çamaşırları tercih etmeye özen gösterin.
7
İç çamaşırlarında kullanılan aksesuar ve metallerin zaman içerisinde aşınarak teninize temas eden bölgelerde alerjik reaksiyonlar yapabilirler.
8
Üzerimizde güzel durmasından başka rahat etmemiz de oldukça önemlidir. Ne de olsa bütün gün vücudumuza temas edecektir.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri