İç çamaşırlı poz veren TV yıldızının vücudundaki yara izleri korkuttu - Son Dakika

İç çamaşırlı poz veren TV yıldızının vücudundaki yara izleri korkuttu

07.02.2021 11:02

17 yaşından beri sedef hastalığıyla mücadele eden Love Island programının yıldızı Olivia Bowen, iç çamaşırlı paylaşımıyla adından söz ettirdi. Yara izlerini görenler tedirgin olurken Bowen hastalığı için "Kendinizi her şekilde sevin" mesajını verdi.

1
Sedef hastalığı yüzünden vücudunda oluşan lekeleri göstermek için Instagram'dan iç çamaşırıyla poz verdi.
2
Kendini her şekilde sevmenin önemli olduğunu vurgulayan 27 yaşındaki televizyon yıldızı, Instagram paylaşımını şu notla tamamladı:
3
"Güzel iç çamaşırları beni her zaman güzel hissettiriyor. Bu fotoğraf hakkında yazabileceğim çok şey var, ama bunun yerine şunu söyleyeceğim, hayat yolculuğunuzda kendinizi her şekilde sevin, iyi günlerimiz var ve kişiliğimizi oluşturmamıza neden olacak günler var. İkisi de aynı derecede önemlidir."

4
Olivia Bowen, Ocak ayında Instagram sayfasında yaptığı üstsüz bir paylaşımla sedef hastalığının vücudunun yüzde 50'sini kapladığını söylemişti.

5
6
7
8
9
10

Son Dakika İç çamaşırlı poz veren TV yıldızının vücudundaki yara izleri korkuttu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum