İç çamaşırsız paylaşım yapan Songül'den "Hacizciler sütyenlerini de mi götürdü?" sorusuna yanıt - Son Dakika

İç çamaşırsız paylaşım yapan Songül'den "Hacizciler sütyenlerini de mi götürdü?" sorusuna yanıt

11.02.2021 16:48

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Songül Karlı son açıklamalarıyla yine gündemde. Karlı, "Hacizciler sütyenlerini mi de götürdüler ki iç çamaşırsız paylaştı" sorusuna çok konuşulacak bir cevap verdi.

1
Geçtiğimiz günlerde mini etekli pozu ile "Yıkılmadım ayaktayım" mesajı veren türkücü Songül Karlı şimdi de spor yaparken sütyensiz haliyle pozunu paylaşınca olay oldu. 47 yaşındaki Songül Karlı, Magazin Noteri programına konuk oldu.
2
Instagram'da yaptığı paylaşımlar hakkında konuşan Songül Karlı açıklamasında "Benim yaptığımı herkes yapıyor; mankenler, oyuncular... Ben zaten iki senedir spor yapıyorum. Daha sütyenimsi şeyler giyip de spor yapanlar var ben bir şey yapmadım tişörtümü bağladım."
3
"Bu daha çok Türk halk müziği okuduğumuz için. Türkücüler bunu yapamaz anlayışı var. Bunu herkes yapabilir" dedi.

4
Sütyensiz hali gündem olan Karlı'ya Ali Eyüpoğlu "Hacizciler sütyenlerini de mi götürdüler ki iç çamaşırsız paylaştı filan yazıyorlar" diye sordu.
5
Karlı ise "İç çamaşırsız değil kaplı ve kapsız çamaşırlar var o anda kapsız üstümdeydi. Ben dikkat edip koymadım. Milletten yorum gelince fark ettim. Görmek istediklerini görüyorlar" dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika İç çamaşırsız paylaşım yapan Songül'den 'Hacizciler sütyenlerini de mi götürdü?' sorusuna yanıt - Son Dakika


Advertisement