'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim - Son Dakika

'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim

03.07.2020 12:22

"İç çamaşırı giymeden sahaya çıkıyorum" sözüyle olay yaratan ABD'li golfçü Paige Spiranac yetişkin olana kadar annesi yüzünden golf kursunda sürekli bebek maması yediğini itiraf etti.

1
Son dönemde paylaşımları ve yaptığı itiraflarla gündeme gelen ABD'li golfçü Paige Spiranac'ten bir dikkat çeken açıklama daha geldi.
2
27 yaşındaki güzel golfçü, yetişkin olana kadar annesi yüzünden golf kursunda sürekli bebek maması yediğini itiraf etti.
3
Kişisel podcast hesabının canlı yayınında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Spiranac, "Annem ekmek ve karbonhidrat olması nedeniyle golf kursunda sandviç yememe izin vermiyordu. Bana sürekli bebek maması yediriyordu. Çok utanç vericiydi"

4
"Bebek mamasının içinde küçük et sosisleri vardı, hindi veya tavuk gibiydiler ve tadı Viyana sosisine benziyordu."
5
"Annem, bebek mamalarını garip bir kutu içerisine koyardı. Kağıt havlu ve plastik tabaklar da olurdu. Koruyucu yoktu, bu yüzden bir yetişkin besininden çok daha iyiydi."

6
"Benim sağlıksız yiyecekler yemem annem tarafından yasaklanmıştı. Bana kötü şeyler vermezdi. Bu yüzden tam anlamıyla 18 yaşına kadar bebek maması yedim."
7
"Evimde hala bebek maması bulundururum. Çünkü annem bana bebek mamasının benim için iyi olduğunu söylüyor" dedi.
8
Instagram'da 2,7 milyon takipçisi olan güzel golfçü Paige Spiranac, geçtiğimiz günlerde de golf oynarken, iç çamaşırı giymediğini dile getirmişti.
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika 'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)
500
Advertisement