Son Dakika Haberleri: İçimde Birçok Kadın Var

İçimde Birçok Kadın Var

12 yıl önce

Oyunculuk Yaparken ruhumdaki kadınları çıkarıyorum. Oyunculuğu farkedilmek için seçtim.

1
Avrupa Yakası dizisindeki Aptal sarışın Selin karakteri ile çok başarılı olan milyonlarca hayran kazanan Evrim Akın, Avrupa Yakası'ndan sessiz sedasız ayrıldıktan sonra şimdilerde 'Bez Bebek' adlı dizide Nana karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.
2
Avrupa Yakası'ndan önce başka projelerde yer almasına karşın izleyici Selin olarak tanıdı onu.
3
Şimdi Evrim Akın'ın kendi sözleri, 'Benim içimde bir tane kadın yok, birçok kadın var. Belki de bu yüzden oyunculuğu seçtim. Tabii asıl amacım fark edilmekti, ama içimdeki kadınları da yansıtmak istedim. Ve çok şükür bunları yansıtabilme şansı verildi bana'.
4
Evrim Akın,'Çok fark edildiğimi düşünüyordum, ta ki kardeşim doğana kadar. Tabii ki o çocuk kıskançlığı, bugünkü aklım olsa hiç öyle düşünmezdim. Kardeşim doğunca müthiş kıskanç oldum. Daha sonra da herkesin ilgisini çekmek doğrultusunda hareket ettim'diyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 19.04.2008 11:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!