İçimizde Yaşayan Canavarlar - Son Dakika

İçimizde Yaşayan Canavarlar

04.08.2010 13:32

1
Gschmeissner, Elektron Mikroskobu Yardımıyla Evlerimizdeki Gözle Görünmeyen “Canavarları” fotoğrafladı.
2
Daily Mail'ın haberine göre, evlerimizde halıların tüylerinin arasında, koltuklarımızda veya mutfak dolaplarında yaşayan ve “mite” adı verilen milyonlarca küçük canlının görüntüleri Hollywood filmlerindeki uzaylı yaratıkları bile aratmayacak kadar korkunç görünüyor.
3
Elektron mikroskobuyla milyonlarca kez büyütülerek fotoğraflanan bu canlılar arasında, makarna ve unların içinde bulunan un böcekleri ile mobilya ve halıların arasında yaşayan mite'lar korkunç görünüşleriyle özellikle dikkat çekiyor.
4
Yine gözle görünmeyecek kadar küçük bir kurtçuğun dişleri, evlerimizde nasıl yaratıklarla birlikte yaşadığımızı düşününce tüyleri ürpertiyor.
5
Evlerimizde yaşayan kedilerdeki pirelerin görüntüleri de aynı şekilde ikinci bir defa bakma cesaretini kıracak kadar ürkütücü bir görüntü sergiliyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika İçimizde Yaşayan Canavarlar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı