İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı - Son Dakika

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı

01.12.2020 16:39

Avustralya'da 57 yaşındaki Jessica Camilleri isimli kadın, psikolojik sorunları olan 27 yaşındaki kızı Rita Camilleri'yi, içine şeytan kaçtığını düşünüp medyuma götürdü. Jessica, kendisini medyuma götüren annesini eve dönüş yolunda bıçaklayarak öldürdü.

1
Polis, psikolojik sorunları olan Rita'nın annesinin, kızına yardım etmek için elinden geleni yaptığını, çare bulamayınca bir arkadaşının tavsiyesi üzerine kızını medyuma götürdüğünü ve yüklü miktarda para ödediğini söyledi.
2
Olayla ilgili soruşturmada Rita'nın annesine 100 bıçak darbesi vurduğu, annenin gözlerinin darbeyle dışarı fırladığı söylendi.
3
Eve gelen olay yeri inceleme ekipleri, talihsiz kadının cansız bedenine ait parçaları evin farklı yerlerinden topladı.
4
Mahkeme belgelerine göre annesini öldüren Rita'nın, daha önce telefonla arayıp insanları tehdit etme ve saldırma alışkanlığının bulunduğu öğrenildi.
5
Mahkeme avukatının talebi üzerine Rita'nın psikolojik muayeneden geçirilmesine karar verildi. Muayene raporlarından sonra mahkeme genç kızın alacağı cezayı açıklayacak.
6
7
8
9

Son Dakika İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor