İdam Edilmeden Önce Söyledikleri Sözlerle Tarihe Geçen 10 Katil - Son Dakika

İdam Edilmeden Önce Söyledikleri Sözlerle Tarihe Geçen 10 Katil

23.03.2017 11:34

Her katil farklıdır ama kanun sonunda yerini bulur ve cezalılar hakettiği sonu ile tanışır. Peki zihinlerini anlayamadığımız bu psikopatlar ölmeden önce ne söylemiştir?

1
Aileen Wuorns
Aileen Wuorns

7 kişiyi fahişelik numarası ile kandırıp onları soyduktan sonra silah ile ateş ederek öldürmüştür. 2002 yılında 46 yaşında iğne ile idam edilmiştir. “Ben sadece bir kayanın üzerine denizlere açılıyorum. 6 Haziran'da Bağımsızlık Günü'nde İsa ile birlikte geri döneceğim. Tıpkı filmdeki gibi, koca bir gemi ile. Geri döneceğim.”

2
Thomas J. Grasso
Thomas J. Grasso

2 kişiyi boğarak öldürdükten sonra 1995 yılında 32 yaşında iğne ile idam edilmiştir. “Yuvarlak spagetti yiyemedim, çubuk yedim. Basın bunu bilsin!”

3
John Wayne – Katil Palyaço
John Wayne – Katil Palyaço

33 kişiyi bıçaklayarak öldürdükten sonra 1944 yılında 52 yaşında iğne ile idam edilmiştir. “Popomu öpün.”

4
Robert Alton Harris
Robert Alton Harris

2 kişiyi silahla öldürdükten sonra 1992 yılında 39 yaşında gaz odasında idam edilmiştir. “İster kral ol ister çöpçü herkes son dansını Azrail ile yapacak…”

5
William Bonin
William Bonin

36 kişiyi öldürdüğü düşünülen otoyol katili 1996 yılında 49 yaşında iğne ile idam edilmiştir. “Bir insan eğer yasalara karşı bir iş yapacaksa sessiz bir yere gidip iyice düşünmelerini öneriyorum.”

6
Peter Kurten – Düseldorf'un Vampiri
Peter Kurten – Düseldorfun Vampiri

9 Kişiyi bıçak ve çekiç ile katlettikten sonra 1931 yılında 48 yaşında giyotin ile idam edilmiştir. “Söyleyin bana. kafam koptuktan sonra halen kulaklarım duyabilecek mi? En azından bedenimden fışkıracak olan kanın sesini duyabilecek miyim? Bu çok ama çok harika olurdu…”

7
James French
James French

Otostop çekerek bindiği aracın şoförünü ve tutuklandıktan sonra hücre arkadaşını öldürmüştür. 1966 yılında 30 yaşında elektrikli sandalye ile idam edilmiştir. “Şu başlık nasıl? Fransız usulü kızartma!”

8
Barbara Graham
Barbara Graham

1 kişiyi silah ile öldürdükten sonra gaz odasında idama mahkum edilmiştir. “İyi insanlar her zaman haklı olduklarına inanırlar.”

9
Edward Kelly – Ned
Edward Kelly – Ned

6 kişiyi silahla öldürdükten sonra 1880 yılında 25 yaşında asılarak idam edilmiştir. “Bir hayattı işte…”

10
Manuel Pina Babbit
Manuel Pina Babbit

1 kişiyi öldürdükten sonra 1999 yılında 50 yaşında iğne ile idam edilmiştir. “Hepinizi bağışlıyorum.”

Son Dakika İdam Edilmeden Önce Söyledikleri Sözlerle Tarihe Geçen 10 Katil - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor