İdam Mahkumlarının Son Yemekleri - Son Dakika

İdam Mahkumlarının Son Yemekleri

21.02.2014 11:26

İdam mahkumlarının cezaları infaz edilmeden önce istedikleri son yemekler sizi oldukça şaşırtacak.

1
İdam mahkumlarının cezaları infaz edilmeden önce yedikleri son yemekler sizi oldukça şaşırtacak. İşte idam mahkumlarının ilginç son istekleri...

2
En ilginç taleplerden biri 1963’te cinayetten idam edilen Victor Feguer’e ait. Feguer son yemeğinde bir adet zeytin istemiş. Bu tercihin arkasında öldükten sonra içinden barışın sembolü olan zeytin ağacının yetişeceği inancı olduğu söyleniyor.

3
Cinayet ve tecavüz suçlarından dolayı zehirli şırıngayla idam edilen John Wayne Gacy; son yemeğinde 12 kızarmış karides, bir kova orijinal KFC tavuğu, patates kızartması ve çilek istedi.

4
Oklahoma bombacısı Timothy McVeigh, ana yemek yerine sadece naneli ve çikolata parçacıklı dondurma istedi.

5
3 kişiyi öldürmek ve soygun suçlarından idam edilen Allen Lee Davis, son yemeğinde ıstakoz kuyruğu, kızarmış patates ve karides, midye, sarmısaklı ekmek ve kök birası istemişti.

6
55 yaşındaki Angel Nieves Diaz ABD Florida'da adam öldürme hırsızlık yüzünden idam cezasına çarptırıldı. Diaz, son yemeğini yemeyi reddetti.

7
43 yaşındaki Ted Bundy; tecavüz, ölü ile seks yapma, ve 35'ten fazla kez cinayet işleme suçlarından dolayı idam cezasına çarptırıldı. Bundy ölmeden önce biftek ve yumurta yemeyi tercih etti.

8
Ronnie Lee Gardner, son yemeğinde ıstakoz kuyruğu, biftek, elmalı turta ve vanilyalı dondurma yedi. Ayrıca son günlerinde Yüzüklerin Efendisi üçlemesini izlemesine izin verildi. Hırsızlık, soygun ve 2 cinayet suçundan idam edildi.

9
2 cinayet suçundan zehirli iğne ile idam edilen Ricky Ray Rector; son yemeği olarak biftek, kızarmış tavuk, vişneli Kool-Aid ve cevizli turta istedi. Ancak tatlıyı yemedi.

10
7 cinayet suçundan zehirli iğne ile idam edilen Stephen Anderson; son yemeğinde 2 kızarmış ekmek, peynir, lapa ve mısır karışımı, şeftalili turta ve çikolatalı dondurma istedi.

Son Dakika İdam Mahkumlarının Son Yemekleri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi