İETT Otobüsüne Saldırı - Son Dakika

İETT Otobüsüne Saldırı

18.05.2011 00:27

1
Beyoğlu'nda yüzleri maskeli, yaklaşık 15 kişilik bir grup, durdurdukları İETT otobüsüne, yolcuları indirildikten sonra taş ve molotofkokteyli ile saldırdı.

2
Okmeydanı Fatih Sultan Caddesi'nde, saat 22. 00 sıralarında toplanan yüzleri maskeli bir grup, Okmeydanı- Eminönü seferini yapan İETT otobüsünü durdurdu. Sürücü ve yolcular indirildikten sonra otobüs, taş ve molotofkokteyli yağmuruna tutuldu.
3
Saldırganlar daha sonra slogan atarak ara sokaklara kaçtı. Sürücü Çetin Çelen, çevredekilerin de yardımıyla söndürme tüpüyle otobüste çıkan yangına müdahale etti.

4
Çelen, yüzleri maskeli kişilerin otobüsün önünü keserek durdurduğunu belirterek, "Bana 'Hemen yolcular indir' dediler. Yaklaşık 15 kişiye yakın yolcum vardı. Biz indikten sonra otobüse taşla ve molotofkokteyli ile saldırdılar" dedi.

5
Polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.
6
7
8

Son Dakika İETT Otobüsüne Saldırı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş Fizik kuralına meydan okuyorlar! Araçlar suyun altına girip kayboluyor "Harry Potter'ım" diye bağırarak hızla yargıcın arabasına çarptı! Sonrası facia