Son Dakika Haberleri: İfixit, Lg G Watch Urbane'yi Parçaladı

İfixit, Lg G Watch Urbane'yi Parçaladı

5 yıl önce

LG'nin Android Wear işletim sistemi ile çalışan G Watch Urbane adlı akıllı saatin tamir edilebilirlik raporu yayınlandı.

1
LG'nin Android Wear işletim sistemi ile çalışan G Watch Urbane adlı akıllı saatin tamir edilebilirlik raporu yayınlandı.

Kaynak :
2
Yeni nesil teknolojik cihazları parçalarına ayırarak tamir edilebilirlik puanı yayınlayan iFixit'in son konuğu LG G Watch Urbane oldu.
3
iFixit, LG G Watch Urbane'yi tam 14 adımda parçalamayı başardı.
4
İlk başta kayışların ve ana kartın çıkarılması işleminden pek de zorlanmayan ekip, daha sonrasında iç malzemelerin yapıştırılmasından dolayı biraz zorlandı.
5
Özellikle arka bölümün ve ekranın yapıştırıldığı için sökerken biraz uğraştırdığı belirtiliyor.
6
iFixit, söz konusu akıllı saate 10 üzerinden 7 puan verdi. Bu puana göre LG G Watch Urbane adlı akıllı saat kolay tamir edilebiliyor.
7

LG G Watch Urbane hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

8
Bunun yanında cihazın nasıl parçalarına ayrıldığını ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz.
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 06.05.2015 01:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti