İhanete rağmen değişimi görmezden gelmedi! Yolanthe'den çok konuşulacak Sneijder kararı - Son Dakika

İhanete rağmen değişimi görmezden gelmedi! Yolanthe'den çok konuşulacak Sneijder kararı

Ünlü model Yolanthe Cabau ile Galatasaray'ın eski oyuncusu Wesley Sneijder çifti ülkeleri Hollanda'da gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda ayrıldığı söylenen çiftin yeniden birlikte olduğu iddia edildi. Sneijder'in büyük değişimi ünlü çifti barışmaya sürükledi.

1
Hollanda'da yayın yapan Ditjes & Datjes kaynaklı haberde "Wesley ve Yolanthe yeniden bir araya geliyor. Wesley için bu çok önemli çünkü Yolanthe için hala deli oluyor" ifadelerine yer verildi.

2
"WESLEY'NİN DEĞİŞİMİNİ GÖRDÜ"
WESLEYNİN DEĞİŞİMİNİ GÖRDÜ
Yolanthe Cabau'nun Sneijder'in çabasını ve değişimini gördüğü belirtilen haberde "Yolanthe ailesinin mutluluğundan başka bir şey istemiyor fakat Wesley bunu imkansız kıldı. Ancak geçtiğimiz aylarda Yolanthe, Wesley'nin değişim için elinden geleni yaptığını gördü" denildi.
3
INSTAGRAM PAYLAŞIMI İDDİALARI DESTEKLEDİ
INSTAGRAM PAYLAŞIMI İDDİALARI DESTEKLEDİ
Geçtiğimiz hafta 36. yaş gününü kutlayan Sneijder, Yolanthe Cabau'dan gelen hediyeyi Instagram hesabında paylaştı.
4
Wesley'nin "Yarın doğum günüm ve eşim bana sürpriz yapıp en iyi hediyeyi aldı. Dünyadaki en tatlı kadın" ifadelerini kullandığı görüntüler de Hollanda basının da çıkan haberleri destekleyici nitelikte oldu.

5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 14:23

Son Dakika İhanete rağmen değişimi görmezden gelmedi! Yolanthe'den çok konuşulacak Sneijder kararı - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor