Son Dakika Haberleri: IKBY Başkanı Barzani ve Şivan Perwer Türkiye'ye Geldi

IKBY Başkanı Barzani ve Şivan Perwer Türkiye'ye Geldi

7 yıl önce

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı (IKBY) Mesut Barzani ve Sanatçı Şiwan Perver, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı.

1
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı (IKBY) Mesut Barzani ve Sanatçı Şiwan Perver, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı.
2
Barzani'yi Şırnak Vali Vekili Mustafa Akgül, AK Parti Şırnak Milletvekili M.Emin Dindar, AK Parti İl Başkanı Mehmet Demir ve çok sayıda kurum müdürü karşıladı.
3
Barzani'yi karşılamada konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Demir, ziyaretin Kürt ve Türk halkı arasında sevgi, barış ve kardeşliğin daha da güçlenmesine vesile olacağını belirtti.
4
Demir, "Öyle ümit ediyor ve inanıyoruz ki bu ziyaretiniz Kürt ve Türk halkı arasında sevgi, barış ve kardeşliğin daha da güçlenmesine vesile olacaktır. Zatı alinizin biz Kürtler için çok büyük değer ifade ettiğini özellikle belirtmek istiyorum.''
5
''Sizin şahsınıza dair bu milletin yüreğindeki umudun hiçbir zaman sönmemesini diliyor tekrar hoş geldiniz şeref verdiniz, baş göz üstüne geldiniz." dedi.
6
Türkiye'ye giriş yapan Barzani ile Şiwan Perver, karayoluyla Diyarbakır'a doğru hareket etti.
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 16.11.2013 09:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli! Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı