IKBY Başkanı Barzani ve Şivan Perwer Türkiye'ye Geldi - Son Dakika

IKBY Başkanı Barzani ve Şivan Perwer Türkiye'ye Geldi

16.11.2013 09:05

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı (IKBY) Mesut Barzani ve Sanatçı Şiwan Perver, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı.

1
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı (IKBY) Mesut Barzani ve Sanatçı Şiwan Perver, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı.
2
Barzani'yi Şırnak Vali Vekili Mustafa Akgül, AK Parti Şırnak Milletvekili M.Emin Dindar, AK Parti İl Başkanı Mehmet Demir ve çok sayıda kurum müdürü karşıladı.
3
Barzani'yi karşılamada konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Demir, ziyaretin Kürt ve Türk halkı arasında sevgi, barış ve kardeşliğin daha da güçlenmesine vesile olacağını belirtti.
4
Demir, "Öyle ümit ediyor ve inanıyoruz ki bu ziyaretiniz Kürt ve Türk halkı arasında sevgi, barış ve kardeşliğin daha da güçlenmesine vesile olacaktır. Zatı alinizin biz Kürtler için çok büyük değer ifade ettiğini özellikle belirtmek istiyorum.''
5
''Sizin şahsınıza dair bu milletin yüreğindeki umudun hiçbir zaman sönmemesini diliyor tekrar hoş geldiniz şeref verdiniz, baş göz üstüne geldiniz." dedi.
6
Türkiye'ye giriş yapan Barzani ile Şiwan Perver, karayoluyla Diyarbakır'a doğru hareket etti.
7
8
9

Son Dakika IKBY Başkanı Barzani ve Şivan Perwer Türkiye'ye Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı Kapıdan kovulsa bacadan giren yıldız futbolcu Gonzalı Higuain'in takıntısı, güzel modelin itirafıyla ortaya çıktı