İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı - Son Dakika

İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı

24.11.2020 11:24

Çukur'un Celasun'u Kubilay Aka, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde aracıyla seyir halindeyken yağışın da etkisiyle direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı. Genç oyuncu, şans eseri araçtan yara almadan kurtuldu. Aka, kazadan iki gün önce "Hızlı araç kullanır, çok kaza yaparım" demişti.

1
Çukur'da canlandırdığı Celasun karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Kubilay Aka, aracıyla seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.
2
Sabah'ın haberine göre, araçtan şans eseri yara almadan kurtulan genç oyuncunun sakin tavırları dikkat çekti.

3
Aka, kazadan iki gün önce Youtube'da yayınlanan Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programında, "Hızlı araç kullanır, çok kaza yaparım" açıklamasını yapmıştı.
4
Oyuncu, programda "Çiğnediğim en büyük yasak; sürekli arabayı kaçırmamdı. Maalesef ki hâlâ çok hızlı araba kullanıyorum ama güvenlik önlemlerini alarak. Ölmem ancak çok çarparım" dedi. Kaza, haberin yayınlandığı gün yaşandı.

5
6

Son Dakika İki gün önce 'Hızlı araç kullanırım' demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş