Son Dakika Haberleri: İki öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen, kocasına yakalandı

İki öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen, kocasına yakalandı

2 ay önce

ABD'nin Oklahama eyaletinde bulunan bir lisede sosyal bilgiler öğretmenliği yapan 27 yaşındaki Sarah Lindsay, iki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girerken kocasına yakalandı.

1
ABD'nin Oklahoma eyaletinde bulunan Landmark Lisesi'nde öğretmenlik yapan 27 yaşındaki Sarah Lindsay Lewis'in, iki öğrencisiyle birlikte cinsel ilişki yaşadığı ortaya çıktı.
2
Dans ve Sosyal Bilgiler öğretmenliği yapan Lewis'in iki hafta içinde evinde ve sınıfta öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi.
3
Rezalet, Lewis'in öğrencileriyle cinsel ilişkiye girerken eşi tarafından basılmasıyla açığa çıktı.
4
Bir polisle evli olan Lewis, yaşanan çirkinliğin ardından gözaltına alındı ve ikinci derece tecavüzden hakim karşısına çıktı.
5
Dava ilerledikçe gün yüzüne çıkan detaylar ise mide bulandırıcıydı. Lewis, evine çağırdığı erkek öğrenciyle votka içip cinsel ilişkiye girmişti.
6
Yaşananları cep telefonuyla kaydedip, görüntüleri arkadaşlarına gönderen Lewis, diğer erkek öğrenciyi arabasıyla aldıktan sonra, bu kez evindeki banyoda ilişkiye girdi.
7
Elindeki metamfetamini polise satmaya kalkışan Lewis, beş yıl hapis cezasıyla yargılanırken uyuşturucu satmaktan tutuklandı.
8
9


Haber Yayın Tarihi: 17.06.2019 09:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kalça kaldırma ameliyatı için Türkiye'ye gelen İngiliz turistin başına gelmeyen kalmadı! Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor