İki Sanat Bir Arada - Son Dakika

İki Sanat Bir Arada

1
Dövme sanatçılarından Luba Goldina'nın İzmir'in Alsancak semtinde bulunan Angel Art Studio'da yaptığı vücut boyama sanatı, fotoğraf sanatçısı Emre Tazegül'ün kareleri ile bütünleşti.

2
Dövme sanatçısı Luba Goldina'nın Türkiye'de ilk olarak başlattığı ve büyük ilgi gören vücut boyama sanatının fotoğrafları bu sanata ayrı bir renk katıyor.
3
İşlemi ilk aşamadan sonuna kadar fotoğraflayan Emre Tazegül'ün kareleri, vücut boyamasını yaptıran kişiye teslim ediliyor.
4
İki ödüllü sanatçının yaptığı işler bir bütünlük halinde yürütülürken, yoğun ilgiden dolayı vücut boyama sanatı için İzmirliler sıraya girdi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Haber Yayın Tarihi: 25.10.2010 12:07

Son Dakika İki Sanat Bir Arada - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor