Son Dakika Haberleri: İki Türk Plajı Instagram'ın En Popüler Plajları Arasına Girdi

İki Türk Plajı Instagram'ın En Popüler Plajları Arasına Girdi

12 ay önce

İngiltere'nin lider tatil sitesi Globehunters, Instagram kullanıcılarının en çok paylaştığı Avrupa'daki 30 plajı listeledi. Birbirinden harika plajların olduğu listede Türkiye'den de iki plaj bulunuyor. Antalya'nın Alanya ilçesinde yer alan Kleopatra Plajı, listeye 11. sıradan girerken, Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Kelebekler Vadisi ise 23. sırayı aldı. İşte her yıl milyonlarca kişiyi ağırlayan Avrupa'nın en gözde plajları…

1
1-POSITANO PLAJI/ İTALYA
1-POSITANO PLAJI/ İTALYA
Denize dik yükselen dağlara oyulmuş renkli evleri ile Avrupa'nın en çok beğenilen plajları arasında yer alan Positano plajı, Instagram'da 986.714 kez paylaşıldı.
2
2-BRIGHTON PLAJI/ İNGİLTERE
2-BRIGHTON PLAJI/ İNGİLTERE
İngiltere ile Fransa arasındaki Manş Denizi kıyısında bulunan Brighton Beach, Instagram'da 466.919 kez paylaşıldı.
3
4-DURDLE DOOR PLAJI/ İNGİLTERE
4-DURDLE DOOR PLAJI/ İNGİLTERE
Güney Dorset'teki Lulworth Estate'te bulunan ve dünyanın en ikonik yapılarından birisine sahip olan Durdle Door plajı, 2001 yılında UNESCO tarafından İngiltere'nin ilk doğal Dünya Mirası Alanı olarak seçilmişti. Ünlü plaj, Instagram'da 113.990 kez paylaşıldı.
4
23-KELEBEKLER VADİSİ/ TÜRKİYE
23-KELEBEKLER VADİSİ/ TÜRKİYE
Son yıllarda çok daha fazla insana ev sahipliği yapan ve ünü giderek artan Kelebekler Vadisi, Instagram'da 26.325 kez paylaşıldı.
5
11-KLEOPATRA PLAJI/ TÜRKİYE
11-KLEOPATRA PLAJI/ TÜRKİYE
Derin mavi suları ve altın kumuyla hayran bırakan bir güzelliğe sahip olan Kleopatra Plajı, Avrupa'nın en gözde plajları arasında yer alıyor. Antalya'nın Alanya ilçesinde yer alan plaj, Instagram'da 35.656 kez paylaşıldı.
6
6-BOURNEMOUTH PLAJI/ İNGİLTERE
6-BOURNEMOUTH PLAJI/ İNGİLTERE
İngiltere'nin en güzel iskelelerinden birine sahip olan Bournemouth plajı, aynı zamanda J.R.R Tolkien'ın Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi eserlerini kaleme aldığı yer olarak biliniyor. Uzun sahil şeridiyle dikkat çeken plaj, Instagram'da 67.100 kez paylaşıldı.
7
NISSI PLAJI/ GÜNEY KIBRIS3-NISSI PLAJI/ GÜNEY KIBRIS
NISSI PLAJI/ GÜNEY KIBRIS3-NISSI PLAJI/ GÜNEY KIBRIS
Güney Kıbrıs'ın Ayia Napa bölgesinde yer alan ve turkuaz renkli deniziyle cennet gibi bir görünüme sahip olan Nissi Beach, Instagram'da 124.910 kez paylaşıldı.
8
5-PLAYA D'EN BOSSA PLAJI/ İBİZA - İSPANYA
5-PLAYA DEN BOSSA PLAJI/ İBİZA - İSPANYA
İbiza adasındaki en uzun plajı olan Playa d'en Bossa, sığ suları, geniş kum şeridi ve kumsaldaki restoranları ile biliniyor. Popüler plaj, Instagram'da 88.410 kez paylaşıldı.


Haber Yayın Tarihi: 04.09.2018 04:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak