İki uçurum arasında sıkışan kayanın üzerinde evlilik teklifi etti! Yüksekliği 3 bin metre - Son Dakika

İki uçurum arasında sıkışan kayanın üzerinde evlilik teklifi etti! Yüksekliği 3 bin metre

13.07.2019 14:31

33 yaşındaki Kristian Richards isimli genç, Norveç'in Kjeragbolten dağında akılalmaz bir eyleme imza attı. Richards, kız arkadaşı Bex Morley'e iki kayalık arasında sıkışan ve 3 bin metre yükseklikte bulunan bir kaya parçası üzerinde evlilik teklifi etti.

1
Kristian Richards isimli genç, kız arkadaşı Bex Morley ile Norveç'in en tehlikeli uçurumlarının bulunduğu Kjeragbolten dağında gezintiye çıkmıştı.
2
Richards, kız arkadaşını, iki uçurum arasında sıkışmış olan bir kaya parçasının üzerine çıkardı ve cebinden bir yüzük çıkararak evlilik teklifi etti.
3
3.000 metre yükselikte bulunan bu kaya parçasının üzerinde dehşete kapılan genç kız, ''evet'' cevabını verdikten sonra kendisini güvenli bir kaya parçasının üzerine attı.
4
Kristian Richards, korkunç evlilik teklifi hakkında şunları söyledi: "Korkunçtu ama Bex benden daha endişeliydi. Sanırım sadece o kayalıktam inmek için 'evet' dedi''
5
Norveç'in Lyse Fiyordu'nda bulunan bir dağ olan Kjerag'ı, iki kaya arasına sıkışmış yaklaşık 5 metre küplük bu kaya parçası meşhur kılıyor.
6
7
8
9
10

Son Dakika İki uçurum arasında sıkışan kayanın üzerinde evlilik teklifi etti! Yüksekliği 3 bin metre - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler