İki ünlü kadınla ulu orta yerde öpüşen yönetmen Taika Waititi ilk kez konuştu: Çok da önemli değil - Son Dakika

İki ünlü kadınla ulu orta yerde öpüşen yönetmen Taika Waititi ilk kez konuştu: Çok da önemli değil

02.07.2021 17:37

Ünlü yönetmen Taika Waititi, sevgilisi Rita Ora ve oyuncu Tessa Thompson ile bir partide aynı anda öpüşmüştü. İnfial yaratan görüntüyle ilgili Waititi ilk kez konuştu. Usta yönetmen "Bu gerçekten o kadar önemli bir şey mi? Hayır, o kadar da değil!" dedi.

1
Şu sıralar Thor serisinin yeni halkası Love and Thunder'ın yönetmen koltuğunda oturan Taika Waititi, çekimlerin başından bu yana Avustralya'nın Sidney kentinde bulunuyor. Oscar ödüllü Waititi, çekim molalarından birinde sevgilisi İngiliz şarkıcı Rita Ora ve filminde oynayan Tessa Thompson ile birlikte aşırı samimi görüntüler sergilemişti.
2
Bir grup arkadaşlarının da eşlik ettiği Waititi, Ora ve Thompson sohbet ederken birbirlerini zaman zaman öpücüklere de boğmuştu. O görüntülerin de Thor filminin yapımcılarını rahatsız ettiği haberleri basına yansımıştı.
3
Taika Waititi de çok konuşulan o görüntülerle ilgili olarak ilk kez konuştu. Avustralya'da yayınlanan The Sydney Morning Herald gazetesine konuşan Waititi " Ben yanlış bir şey yapmıyordum" dedi.
4
'O KADAR ÖNEMLİ BİR ŞEY DEĞİL'
O KADAR ÖNEMLİ BİR ŞEY DEĞİL
Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Jojo Rabbit (Tavşan Jojo) adlı filmle en iyi uyarlama senaryo dalında Oscar ödülü kazanan 45 yaşındaki Taika Waititi "Sanırım internetin hakim olduğu bir dünyada her şey çok çabuk yayılıyor. Ayrıca bu gerçekten o kadar önemli bir şey mi? Hayır, o kadar da değil!" diye konuştu.
5
Yeni Zelandalı Taika Waititi, o görüntülerin çekildiği sırada çocuklarını neredeyse yedi aydır görmediğini belirterek "Etrafında kendisini seven, iyi hissettiren insanlar olduğunu" vurguladı. Waititi, o gün yanında bulunan insanların kendisini evinde hissettirdiklerini de sözlerine ekledi.
6
Taika Waititi'nin o görüntüleri Thor serisinin yeni halkası Love and Thunder'ın yapımcılarını kızdırmıştı. Bu görüntülerin ise yapım şirketi tarafından "Bunlar istediğimiz görüntüler değil" diye yorumlandığı iddia edildi.
7
Bu balkon görüntüleri Thor filminin yapımcısı Marvel şirketinin de onun bağlı bulunduğu Disney'in yöneticilerini de çok kızdırdı. İngiliz ve ABD basınında yer alan haberlerde Waititi'nin, bu görüntüler yüzünden azarlandığı ileri sürüldü.
8
Bu haberlere göre, Waititi'nin bir "parti hayvanı" izlenimi sergilediği bu görüntüler her iki şirketin yöneticilerinin de "tüylerini diken diken" etti. Yöneticilerin, çok büyük yatırım yaptıkları bir projeyle ilgili yansıtmak istedikleri görüntünün bu olmadığını savunduğu belirtildi.
9
Her ne kadar Taika Waititi'nin hızlı yaşadığı, gece hayatını ve partileri sevdiği bilinse de bu kadarının filmin yapımcılarına bile fazla geldiği ileri sürüldü.
10
Bu görüntüler Rita Ora'nın hayranlarını da hem kızdırdı hem de hayal kırıklığı yarattı. Birçok hayranı Ora'nın, kariyeri boyunca sürdürdüğü imajını bozmaya başladığını ileri sürdü. Görüntülerin basına yansımasının ardından Ora'nın geçen yıl, koronavirüs kısıtlamalarını ihlal eden partisini hatırlatarak "Bu Rita Ora, o Rita Ora değil mi?" diye görüş bildirenler de oldu.
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika İki ünlü kadınla ulu orta yerde öpüşen yönetmen Taika Waititi ilk kez konuştu: Çok da önemli değil - Son Dakika


Advertisement