İkiz bebeklerine hamile olan sunucu Ezgi Sertel, son haliyle olay oldu - Son Dakika

İkiz bebeklerine hamile olan sunucu Ezgi Sertel, son haliyle olay oldu

13 gün önce

Yemek programıyla adını duyuran ünlü sunucu ve oyuncu Ezgi Sertel, ikizlerini kucağına almak için gün sayıyor. Bir hayli kilo alan Sertel'i görenler ise tanımakta zorlanıyor.

1
Televizyon ekranlarında yemek programları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü sunucu programda açık iştahıyla bir dönem sosyal medyada çok konuşulmuştu.
2
Gittiği her yörenin yemeklerini büyük bir iştah ve heyecanla tadan güzel sunucu, izleyicilerinin neredeyse ekrana ekmek banmasına da neden oluyordu.
3
Ezgi Sertel ile ilgili sosyal medyada dolaşan "Kadın memleketi yedi" sözüne "Evet yedim. Çok iyi yaptım" diyerek herkesi gülme krizine sokmuştu.
4
Sunucu Ezgi Sertel, Arka Sokaklar'ın oyuncusu Ozan Çobanoğlu ile 2018 yılında dünyaevine girdi.
5
Mutlu evlilikleri süren çift, bugünlerde ikiz bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor.
6
Sertel, daha önce iki kez karnındaki bebeklerini 6. ve 7.haftalarda düşürmüş, büyük üzüntü yaşamıştı. Şimdilerde ise hamileliğinin 33.haftasını geride bırakan Sertel, ikiz erkek bebeklerini dünyaya getirmeye hazırlanıyor.
7
Çiçeği burnunda anne adayı, bir hayli kilo aldığı için tanımakta zorlananlar var. Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda hamilelikten dolayı burnu dahil bütün vücudu şişen Sertel'e ise takipçilerinden büyük destek var.
8
Hamileliğinde 33 haftayı geride bırakan Sertel, eşiyle birlikte fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. Sertel, paylaşımlarına şu notu düştü:
9
TAKİPÇİLERİNDEN DUA İSTEDİ
TAKİPÇİLERİNDEN DUA İSTEDİ
"Bugün 33. haftamıza girdik çok şükür. Dua edin, 26. haftada erken doğum riski taşımam nedeniyle istirahatle doğumu ertelemeye çalışıyoruz ve haftalar geçtikçe mutlu oluyoruz Biraz daha durun yavrularım benim!"
10
"HAYATIMIN EN GÜZEL DÖNEMİ"
HAYATIMIN EN GÜZEL DÖNEMİ
İki erkek bebek dünyaya getirmeye hazırlanan Sertel, bu fotoğrafı ise, "Hayatımın en güzel dönemi, şükürler olsun. İçimde atan iki minik kalp. Yanımda bizim için aşkla atan bir kalp" notu ile yayınladı.
11

Haber Yayın Tarihi: 09.01.2020 10:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri