İlişki Sesleri Yüzünden Karakolluk Olmuşlardı, Bakın Gerçek Ne Çıktı - Son Dakika

İlişki Sesleri Yüzünden Karakolluk Olmuşlardı, Bakın Gerçek Ne Çıktı

3 yıl önce

ABD'nin New York kentinde, bir evden cinsel ilişki sırasında çıkan seslerden oldukça rahatsız olan komşular olayı polise bildirdi. Herkes cinsel ilişki sırasında çıkan olağanüstü gürültülü sesin annesiyle birlikte yaşayan Dahiana Valerio'dan geldiğini tahmin ediyordu ancak genç kızın annesi Olga Valerio, ABD basınını uzun süre meşgul eden olaydan iki yıl sonra gürültünün kaynağının kendisi olduğunu açıkladı.

1
New York polisi, 2015 yılının belirli bir döneminde kentteki en fazla şikâyetin Olga Valerio'nun ve kızının yaşadığı apartmanda yaşandığını açıklamıştı.

2
ABD'nin New York kentinde, bir evden cinsel ilişki sırasında çıkan seslerden oldukça rahatsız olan komşular olayı polise bildirdi.

3
Evden çıkan sesin asıl kaynağı olduğu düşünülen Dahiana Valerio ise New York polisini zorlayan dönemde annesinin evinde sadece geçici bir süreliğine kaldığını söyledi.

4
Olga Valerio (49), 26 yaşındaki sevgilisi Byron Perez ile birlikte olduğu zaman çok fazla ses çıktığını ve bunun ''komşuların'' New York polisini şikâyete boğmalarına neden olduğunu itiraf etti.

5
6
Herkes cinsel ilişki çıkan olağanüstü gürültülü sesinin annesiyle birlikte yaşayan Dahiana Valerio'dan geldiğini tahmin ediyordu ancak genç kızın annesi Olga Valerio, ABD basınını uzun süre meşgul eden olaydan iki yıl sonra gürültünün kaynağının kendisi olduğunu açıkladı.

7
Bay Ridge bölgesinde saç tasarımcısı olarak çalışan Olga Valerio, erkek arkadaşıyla yaşadığı cinsel hayatının oldukça gürültülü geçtiğini söylemekten çekinmiyor.

8
49 yaşındaki kadın, "Bu, doğal ve normal bir şey" şeklinde konuştu.

9
10
Herkes cinsel ilişki sırasında çıkan gürültünün evde yaşayan genç kız ve erkek arkadaşından geldiğni tahmin ediyordu.

11
12
13
14
15
16
Eski erkek arkadaşıyla yaşadığı bir kavga nedeniyle annesinin evine geri döndüğünü söyleyen Dahiana, daha sonra başka bir eve taşındığını ifade etti.

17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 10.07.2017 03:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri