Çıkma teklif edenler, öğrendikleri gerçek karşısında özür dilemek zorunda kalıyor - Son Dakika

Çıkma teklif edenler, öğrendikleri gerçek karşısında özür dilemek zorunda kalıyor

11.03.2021 11:52

ABD'nin Nevada eyaletinde yaşayan anne-kız görenleri şaşırtıyor. 52 yaşındaki anne JoLee Barnes ve 32 yaşındaki Arianna'nın kimse anne kız olduğuna inanmıyor. Öyle ki kız kardeş zannedip yanlarına gelen erkekler, kadınların ana-kız olduğunu öğrenince özür diliyor.

1
52 yaşındaki JoLee Barnes, kızı 30 yaşındaki Arianna Chamberlain ile neredeyse aynı görünüyor. Aralarındaki yaş farkına rağmen herkes onları arkadaş sanıyor, kimse anne kız olduklarına inanmıyor.
2
Arianna'nın söylediğine göre annesinin bu kadar genç görünme nedeni cildine her gece yatmadan önce kuşburnu yağı uygulaması.
3
ÖNCE TEKLİF EDİYORLAR SONRA ÖZÜR DİLİYORLAR
ÖNCE TEKLİF EDİYORLAR SONRA ÖZÜR DİLİYORLAR
Genç kız, "Birlikte yemeğe çıktığımızda, kız kardeş olduğumuzu düşünen erkekler oluyor ve bizimle yemek yemek istiyorlar. Ancak gerçeği açıkladığımızda şaşkına dönüp özür diliyorlar. "

4
"İnsanların bizi kardeş olarak görmesi benim hoşuma gidiyor çünkü ben de böyle yaşlanacağımı biliyorum annemin yaşına geldiğimde harika görüneceğim. Büyürken annemin kıyafetlerini hep ödünç almaya çalışıyordum çünkü onun tarzını seviyordum. Şimdi bile onun kıyafetlerini ödünç almayı seviyorum ve o da benimkini giymeyi seviyor. Annem doğal bir güzellik ve genç görünme gibi bir çabası yok" diyor.

5
Anne JoLee ise gençlik sırrının ne olduğu konusunda sık sık mesajlar alıyor ve şöyle konuşuyor: "İnsanlar genç görünmemin sırrının ne olduğunu soruyor. Genelde onlara neşe, huzur ve stressiz bir yaşam cevabı veriyorum ve tabii ki her gece cildime uyguladığım kuşburnu yağı".

6
"Arianna ile arkadaş gibi bir anne kız ilişkimiz var. Aynı zamanda onun arkadaşları da benimle vakit geçirmeyi seviyor. Böylesine özel bir ilişkimiz olduğu için kendimi şanslı hissediyorum."
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Çıkma teklif edenler, öğrendikleri gerçek karşısında özür dilemek zorunda kalıyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
  • hakan: komedi gibi haber. bu kadına 50 yaş altı diyecek biri aptaldır. zaten yaşlı gözüküyor. güzel olması ayrı birşey. Cevap Yaz 15 0 Yayından Kaldır
  • suat genç: kardeş olunca çıkacaklar anne kız olunca neden çıkamamışlar özür dilemişler. biri anasıyla diğeri kızıyla. zaten bunlar ana kız beraber takılıyor Cevap Yaz 21 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı