Genç model, ilişkiye girme bahanesiyle evine davet ettiği eski sevgilisini öldürttü - Son Dakika

Genç model, ilişkiye girme bahanesiyle evine davet ettiği eski sevgilisini öldürttü

08.07.2021 16:06

İngiltere'de Lee McKnight isimli genç, uyuşturucu baronuna yüklü miktarda borçlandı. Parasını alamayan uyuşturucu satıcısı, genç adamın eski sevgilisi model Coral Edgar'a arayarak Lee'yi ilişki bahanesiyle evine çağırmasını istedi. Satıcı, modelle işbirliği yaparak Lee'yi öldürdü.

1
Lee McKnight, uyuşturucu satıcısı olan Jamie Davison'a borçlandı.Lee, borcunu ödeyemeyince Davison, Lee'nin eski sevgilisi model Coral Edgar'a ulaştı.
2
Model, eski sevgilisi Lee'ye mesaj atarak cinsel ilişkiye girmek istediğini söyleyip evine davet etti.
3
Davison ve iki arkadaşı sevgilisinin evine gelen Lee'yi uzun süre dövüp işkence yaptıktan sonra öldürdü. Caniler, daha sonra Lee'nin cesedini nehre attılar.
4
Cinayetten sonra Coral evi temizleyerek kanıtları yok etti. Nehrin yakınlarında bulunan bir çiftçinin cesedi bulması üzerine cinayet ortaya çıktı.

5
Modelin annesi ise Davison ve arkadaşlarına Lee'nin cesedini nehre atmak için yardım etti.
6
Savcı, Lee'nin uyuşturucu satıcı olan Davison'a yüklü bir miktarda borcu olduğunu başka kişilere de borcu olduğu için Davidson'un parasını alamadığını bu nedenle cinayeti işlediğini söyledi.

7
Model Coral cinayete karışmadığını söyledi. Cinayetten sonra Davison ve Lee'yi öldürmek için kendisine yardım eden 26 yaşındaki arkadaşı Arron Graham, Ave Jamie Roberts'ın yanı sıra modelin 47 yaşındaki annesi ve 51 yaşındaki babası da tutuklu yargılanmaya başlandı.

Son Dakika Genç model, ilişkiye girme bahanesiyle evine davet ettiği eski sevgilisini öldürttü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement