Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu - Son Dakika

Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu

14.07.2020 15:38

3 kız öğrencinin tuvalette çektiği fotoğraftaki detay, görenlerin kanını dondurdu. Bir süre önce sosyal medyada üç kızın çektikleri selfie fotoğrafı yayınlandı. Bu fotoğraf kısa süre içinde viral oldu ve binlerce kez paylaşıldı. Bazılarına göre bu fotoğraf gerçek. Bazıları ise fotoğrafta oynama yapıldığını ve görüntünün sahte olduğunu belirtti. İşte tüyleri diken diken eden fotoğraflar.

1
Geçmişten günümüze çekilmiş oldukça gizemli ve korkutucu fotoğraflar yer almaktadır. Bu fotoğraflardan bazılarının gizemi çözülmüş olsa da hala sırları çözülmemiş ürkütücü fotoğraflar bulunmaktadır. Gelin birlikte kimsenin açıklayamadığı gizemli fotoğrafa bakalım.

2
Bir süre önce sosyal medyada üç kızın çektikleri selfie fotoğrafı yayınlandı. Bu fotoğraf kısa süre içinde viral oldu ve binlerce kez paylaşıldı. Ancak çoğu sosyal medya kullanıcısı fotoğrafın üstünde oynandığını ve görüntünün gerçek olmadığını savundu.
3
2014 yılında Nasa'nın kaşif robotu Mars'ın yüzeyinde tuhaf bir fotoğraf çekti. Fotoğrafta yer alan beyaz ışığın ne olduğunu kimse anlayamamışken, bir uzay blogger'ı ışığın Mars'ta yaşayan zeki varlıklar olduğunu ileri sürdü.
4
NASA ise görüntünün tamamıyla ışık oyunu olduğu açıklamasını yaptı.
5
Uzun bir hastalık döneminin ardından safra kesesini aldırarak iyileşen Diana Berthelote, iyileşmesinin ardından şükretmek ve dua etmek için bir kiliseyi ziyeret etti. Kilisede dua ederken fotoğraf çektiren yaşlı kadın sözkonusu fotoğraflara 6 ay boyunca bakmadı.
6
6 ayın sonunda fotoğraflara bakan Diana, gördükleri karşısında şoke oldu. Çünkü fotoğrafta bankata oturduğu sırada, hastalıkları iyileştirdiğine inanılan Beyaz Lady adlı varlığı görür.

7
Beyaz Lady, bu karede açıkça görünür ve çift olay karşısında şaşkınlıklarını kimseye açıkalayamaz.
8
1919 yılında çekilen bu fotoğraf 1975 yılında Victor Gedhard tarafından bir gazetede yayımlandı. Fotoğraftaki kişiler 1. Dünya Savaş'ının hava takımında yer alan askerler. Buraya kadar her şey normal. Ancak fotoğrafta bulunan bir kişinin o an orada bulunmasının imkanı yok. Nedeni ise; bu kişinin fotoğraf çekilmeden 2 gün önce ölmüş olması.
9
Bir sabah işe gitmek için yola çıkan kadın, feci bir trafik kazasına karışır. Olayı patronuna açıklamak adına kazanın fotoğrafını çekip atar. Kaza sonucunda ise aralarında 9 aylık bir bebeğin de bulunduğu 3 kişi hayatını kaybeder.
10
Ofise geldikten sonra fotoğrafa tekrar bakan genç kadın, resimde gök yüzüne doğru uzanan beyaz ışığı fark eder. Fotoğrafı kazada hayatını kaybeden kişilerin yakınlarına gösteren kadın, ölenlerin cennete gitmiş olabileceğini söyleyerek ailenin acısını hafifletir.

11
Dyatlov Geçidi
Dyatlov Geçidi
2 Şubat 1959 gecesinde Ural Dağlarına tırmanan dağcıların cansız bedenleri 26 şubatta arama ekipleri tarafından bulunur. Olay yerinde çekilen fotoğraflar ise görenleri oldukça ürküttü. Çünkü fotoğraflarda gözleri, dili ve dudakları olmayan kafası parçalanmış insan bedenleri bulunmaktadır.
12
İlginç olan ise çevrede herhangi yabancı bir ayak izinin bulunmamasıdır. Dahası birçok kişi olay gecesi gök yüzünde turuncu küreler olduğunu iddai etmiştir. Ayrıca ölen kişilerin üzerinde de yüksek oranda radyasyona raslanmıştır. Kaynak: BakBaklım

Son Dakika Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu - Son Dakika


YORUMLAR (5)
  • Emre: kızların olduğu fotoğrafda: ortadaki kızın gerçek görünümündeki sağ kolunun yaptığı açı ile sözde aynadaki görüntüdeki yine ortadaki kızın kolunun açısı arasında bayağı fark var :) Yapmayın şöyle şeyler. Kandırmayın milleti. Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement