İlk Buluşma Nasıl Olmalı? - Son Dakika

İlk Buluşma Nasıl Olmalı?

20.08.2013 14:49

İşte ilk buluşma gerginliğine son verecek 6 öneri!

1
İşte ilk buluşma gerginliğine son verecek 6 öneri!
2
Gülümse!

Gülümsemek sizi güzelleştirir, çekinmeyin! Üstelik mütevazi ve sıcak bir gülümseme aklına yer etmenizi sağlayacaktır. Kimse samimi bir duruşa "hayır" diyemez!

3
Göz Teması!

“Gözler kalbin aynasıdır” tarzı bir klişeyle girmek istemesek de, göz teması birini etkilemenin en kolay yolu! Abartmamak şartıyla, özellikle gülümserken birkaç saniyelik kısa göz temasları kurarsanız karşı taraf bundan son derece etkilenecektir.

Gözlerinizi kaçırmayın; bu çekindiğiniz bir şey olmadığını gösterir ve duygularınızı belli etmemek için size biraz daha zaman kazandırır.

4

Dokunun!

Konuşma esnasında temas kurmaktan çekinmeyin. Elim değdi, değecek diye korkmanıza gerek yok! Temas kurmanız, hem aranızı ısıtacaktır hem onu etkileyecektir.

Yakınınızdaysa bir şeyler anlatırken koluna ya da omzuna dokunabilir, en bilinen ve etkili flört taktiği olarak saçını düzeltebilirsiniz. Tabii, hepsinde olduğu gibi bu dokunuşları da abartmamakta fayda var..

5
Kokunun Büyüsü!

Kullanacağınız parfüme dikkat edin, çok ağır ve şekerli kokulardan kaçının. Koku, birini etkilemenin en kolay yoludur, buluşmadan önce avuç içinize de parfüm sıktığınız takdirde tokalaşma esnasında eşinizin eline sinecek ve siz gittiğinizde dahi istemsiz kokunuzu hatırlayacaktır!

6

Sorular Sorun!

Kimse ukala insanlardan hoşlanmaz. En azından ilk buluşmada boş konuşmamaya çalışın. Fikir yapınızı ve sizi ilk buluşmada tanıyabilmesi mümkün değil tabii ki, ama kişiliğinizi en sade şekilde yansıtmaya çalışın. Onun konuşmasına fırsat tanıyın, sorular sorun.. Hayatıyla ilgilenişiniz, ilgisini çekecektir.

7

Biraz Eğlence?

Unutmayın erkekler de kadınlar da birlikteyken gülüp, eğlenebildikleri kişileri hayatında tercih ederler. Birkaç, yerinde espri yapmayı deneyin. Bu hem ortamı yumuşatır, hem güzel vakit geçirmenizi sağlar. Üstelik birlikte gülebilmeniz, ilk buluşma için unutulmayacak bir anı olacaktır!

Son Dakika İlk Buluşma Nasıl Olmalı? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu