Son Dakika Haberleri: İlk Cinsellik Deneyimlerini Anlattılar

İlk Cinsellik Deneyimlerini Anlattılar

10 yıl önce

1
Şöhretinin ilk yıllarında güzelliği kadar ısrarla koruduğunu söylediği bekaretiyle de konuşulan Brooke Shields'in itirafı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdi 43 yaşında olan ünlü yıldız Health dergisine yaptığı açıklamada 'Bekaretimi 22 yaşında kaybettim. Ve şimdi bu kadar beklediğim için çok pişmanım' diye konuşmuştu.
2
CYBILL SHEPHERD

O da ilk deneyimini 16 yaşındayken yaşamış.
3
ANGELINA JOLIE

Ünlü yıldız bekaretini kaybettiğinde 14 yaşındaymış.

4
SIENNA MILLER

Genç yıldız ilk cinsel deneyimini 16 yaşındayken yaşamış. Miller annesinin ona her zaman 'Biliyorum bir gün bunu yapacaksın. Ama lütfen, bunu dışarıda bir yerde değil, benim evimde yap' dediğini de hatırlıyor.

5
MARCIA CROSS

Umutsuz Ev Kadınları dizisinin yıldızı Cross, 18 yaşında bekaretini yitirmiş.
6
JOHNNY DEPP

Ünlü aktör bekaretini 13 yaşında yitirmiş.

7
CELINE DION

20 yaşında bekaretini yitirmiş. Tarihini bile hatırlıyor ünlü sanatçı: 30 Nisan 1988. Eurovision yarışmasının yapıldığı gece. Onu fetheden kişi ise şimdi eşi olan yapımcı Rene Angelil.
8
JERRY HALL

Eski manken 15 yaşındayken bekaretini kaybetmiş. O da 'çok hızlıydı' diye anlatıyor. Ve Hall da tıpkı Cher gibi hakkında bunca kitap yazılıp teori üretilen şeyin bu kadar kısa sürede bitmesinden dolayı biraz şaşkınlık yaşamış.

9
MATTHEW MCCONAUGHEY

Onun ilk deneyime ilişkin söylediği tek şey bekaretini yitirdiğinde 15 yaşında olduğu. Ayrıntı vermeyi ise sevmiyor.
10
DANIEL RADCLIFFE

Harry Potter serisinin yıldızı 16 yaşındayken kendisinden büyük bir kadınla cinsel deneyim yaşamış.

11
DIDO

Ünlü şarkıcı 15 yaşındayken ilk cinsel deneyimini yaşamış. 'Tenime dokun ve ne hissettiğini bana söyle' sözlerinin yer aldığı şarkısını da bu deneyimden esinlenerek yazmış.
12
CHER

15 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış. Bu ünlü yıldız için pek de hoş olmamış. O anı şöyle anlatıyor Cher: ' Onunla birlikteliğimiz hızlı ve acılıydı. Hatta olup bittikten sonra herkesin konuşup durduğu şey bu mu' diye düşündüğümü de hatırlıyorum.'
13
MATTHEW MCCONAUGHEY

Onun ilk deneyime ilişkin söylediği tek şey bekaretini yitirdiğinde 15 yaşında olduğu. Ayrıntı vermeyi ise sevmiyor.
14
FERGIE

Ünlü şarkıcı 18 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış. Fergie, her zaman seksapeli yüksek bir insan olduğunu da söylemeden geçemiyor.
15
TINA TURNER

Rock müziğin seksi babaannesi ilk deneyimini 17 yaşında yaşamış.
16

RACHEL BILSON

Bir dönem ülkemizde de gösterilen The O.C adlı dizinin yıldızı Bilson, bekaretini 14 yaşında kaybetmiş. Ve ünlü yıldız bunu annesine söyleme gereği bile duymamış. 'Ama annem zaten bu tür konularda uzman olan bir danışman. Bunu sezdiğini düşünüyorum' diyor Bilson.

17
KELLY OSBOURNE

Osbourne ailesinin çılgın kızı bekaretini 16 yaşında yitirmiş.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cesur Model, Derin Göğüs Dekoltesiyle Aralık Ayını Unutturdu! Bulunduğunda 15 Kiloydu! Öz Baba ve Üvey Anne Çocuğunu Dolaba Kitleyip, Aç Bıraktı Özel Harekat Polislerinin Gerçek Mermi Kullandığı Olay Tatbikattan Kareler! Market Alışverişi Yapmadan Önce Mutlaka Bilinmesi Gereken Küçük Ama Etkisi Büyük Öneriler Gülperi Dizisinde Kadir'in Kızı Rolündeki Artemis Bakın Kim Çıktı