İlk işçilik tecrübesini paylaştı! Ünlülerin 1 Mayıs mesajları - Son Dakika

İlk işçilik tecrübesini paylaştı! Ünlülerin 1 Mayıs mesajları

Magazin dünyasının ünlü isimleri, koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl meydanlarda kutlanamayan 1 Mayıs İşçi Bayramı için mesajlarını, sosyal medya hesaplarından paylaştı. Aralarında ilk işçilik tecrübesini paylaşan da var, salgınla mücadelenin ön safında yer alan sağlık çalışanlarını unutmayan da...

1
Tuğba Coşkun: İlk işçi statüsünde tecrübem arkeolojik kazıda üniversite 1.sınıfta olmuştu. Hayal edilenin aksine bir Indiana Jones olmadığımı, hayatın toprağı ilmek ilmek kazmak gibi emek harcamak olduğunu, benimle terleyen işçi arkadaşlardan tecrübesizliğimi anlamak bana ilk dersi olmuştu yaşamın. Emek her şeydir.

2
Burcu Esmersoy: Dayanışmanın birliğin ve emeğin kıymetini daha da iyi anladığımız şu günlerde başta bu mücadelede gecesini gündüzüne katarak çalışan emekçilerimiz olmak üzere herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

3
Gökhan Tepe: Başta sağlık emekçilerimiz olmak üzere içinden geçtiğimiz bu zor günlerde sağlığı pahasına çalışan ve emek veren herkese tekrar saygı , sevgi ve teşekkürler 1 Mayıs Bayramı kutlu olsun.

4
Oktay Kaynarca: İşçilere emekçilere selam olsun... Yapacak işimiz verecek emeğimiz çok olsun.
5
Ahu Yağtu: Tüm emekçilerin bayramını kutluyorum.

6
Deniz Çakır: Canım çocuk... önce ve en çok senin gibi çalışmak zorunda olan tüm çocuk işçilerin...sonra tüm emekçilerin bayramı kutlu olsun... Belki güzel yarınlarımız olur, çocukların çocuk gibi yaşadığı.. işçilerin güven içinde çalıştığı ve emeklerinin karşılığını aldığı... Adil bir dünya dileği ile... Emek ve dayanışmanın günü kutlu olsun.

7
Demet Akbağ: Emeğin, alın terinin, dayanışmanın bayramı 1 Mayıs kutlu olsun

8
Fazıl Say: 1 Mayıs , işçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun.

9
Hamdi Alkan: 1944... Rahmetli babama ait bir belge (3 sayfa) Yaşamının 65 yılı çalışma ile geçmiş bir hayat… 1 Mayıs vesilesi işleri başında olan, olmayan ve olamayan tüm emekçilerin bu özel gününü kutluyorum. Aramızdan ayrılan tüm emekçileri de rahmet ile anıyorum.

10
Pınar Altuğ Atacan: Kutlu olsun 1 Mayıs!

Haber Yayın Tarihi: 01.05.2020 13:24

Son Dakika İlk işçilik tecrübesini paylaştı! Ünlülerin 1 Mayıs mesajları - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti Fatih Sultan Mehmet'in yaptırdığı 600 yıllık cami baraj suyu çekilince gün yüzüne çıktı