İlyas Yalçıntaş, sarışın sevgilisini denize girmeye ikna edemedi - Son Dakika

İlyas Yalçıntaş, sarışın sevgilisini denize girmeye ikna edemedi

01.07.2021 10:07

Başarılı şarkıcı İlyas Yalçıntaş tatil sezonunu Bodrum'da açan ünlüler kervanına katıldı. Bardakçı Koyu'nda bir otelin plajında objektiflere takılan Yalçıntaş'ın yanında sarışın sevgilisi de vardı. Denizin keyfini çıkaran genç şarkıcı, suyu soğuk bulan sevgilisini denize girmeye ne yaptıysa ikna edemedi.

1
Yazın tam anlamıyla gelmesini fırsat bilen İlyas Yalçıntaş, sarışın sevgilisiyle Bodrum'da deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkarıyor.
2
Milliyet'te yer alan habere göre Bardakçı Koyu'nda konakladıkları otelin beach'inde, şezlonglarda uzun süre sohbet eden 32 yaşındaki şarkıcı ve sevgilisi, günü denize girerek tamamladı.
3
Ünlü şarkıcı, kendisini serin sulara bırakıp yüzmeyi tercih etti. Sarışın güzel ise suyu soğuk bulunca deniz içerisinde sevgilisini beklemeye başladı.
4
İlyas Yalçıntaş, sevgilisine suya tamamen girmesi için ısrarcı oldu. Denizde sevgilisini ıslatıp suya alıştırmak isteyen şarkıcı, bu konuda başarılı olmadı.
5
Denize dalmamayı tercih eden sarışın güzel, fit görüntüsüyle plajda tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı.
6
Öte yandan başarılı şarkıcı yasaklardan sonra ilk konser müjdesini takipçileri ile paylaştı. Şarkıcı bu gece özlenen şarkılarını seslendirecek.

Son Dakika İlyas Yalçıntaş, sarışın sevgilisini denize girmeye ikna edemedi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement