İnanılmaz anlar! 36 yaşındaki turist ayıyla şakalaşmanın bedelini ağır ödedi - Son Dakika

İnanılmaz anlar! 36 yaşındaki turist ayıyla şakalaşmanın bedelini ağır ödedi

28.04.2020 12:54

Hayvanat bahçesindeki bir ayının kafesine halat yardımıyla inen 36 yaşındaki turist, hayvana yemesi için uzattığı pirinç kasesiyle oyun yapınca bedelini ağır ödedi. Genç adam, ayının saldırısından ağır yaralı bir şekilde kurtuldu.

1
Karşılaşma hayali bile sizi korkutan canlılarla baş başa kaldığınızı düşünün. Düşüncesi bile ürkütüyor. Ama bazı insanlar büyük riskleri göze alıp vahi hayvanlara daha yakın olabilme adına çılgınlıklar yapabiliyor. Sonuç ise beklendiği gibi.

2
O kişilerden biri de 36 yaşındaki Naiphum Promratee isimli genç adam. Tapınağa ziyarete gelen 36 yaşındaki Naiphum Promratee, orada tutulan bir ayının bulunduğu çukur alana, halat yardımıyla bir pirinç kasesi uzattı.
3
Ayının pirince ulaşmasına izin vermeyip oyun oynamaya başlayan turist, hayvanın sinirlenmesine neden oldu.
4
Bir anda arka ayaklarının üzerine kalkıp Promratee'yi yanına çeken hayvan, çevredekilerin gözleri önünde 36 yaşındaki adamı uzun süre hırpaladı. Tapınaktaki diğer ziyaretçilerin sopa ve su dolu kova ile müdahalesi sonuçsuz kaldı.

5
Saniye saniye video kaydına alınan olayda tapınak görevlilerinin olaya müdahale etmesi uzun zaman aldı. Kafesinin içinde adamı parçalamaya başlayan ayıya, dakikalar sonra bir görevli müdahale etti ve bilincini kaybetmeye başlayan adamı vahşi hayvanın pençelerinden kurtardı.
6
Süratle ayının bulunduğu alandan çıkarılan turist, görevliler tarafından sürüklenerek bir kamyonetin arkasına yüklendi. Hastaneye kaldırılan 36 yaşındaki adam, yaşadığı vahim olay sonrası mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başardı.

Son Dakika İnanılmaz anlar! 36 yaşındaki turist ayıyla şakalaşmanın bedelini ağır ödedi - Son Dakika


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement