İncirlik Üssü'ne Giren Adanalı Sosyal Medyada Fenomen oldu - Son Dakika

İncirlik Üssü'ne Giren Adanalı Sosyal Medyada Fenomen oldu

07.12.2016 08:43

1
Amerikalı ünlü oyuncu Scarlett Johansson ve Chris Evans Amerikan askerlerine moral vermek için Adana'da bulunan İncirlik Hava Üssü'nü ziyaret etti. Adanalı bir genç de, İncirlik Üssü'ne giderek dünyaca ünlü isimlerle fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı.

2
Ünlü isimlerle çektirdiği pozları sosyal medyada paylaşan gencin, bir video paylaşım sitesinde yaptığı yorum sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

3
Takipçilerine Hollywood yıldızı Scarlett Johansson'un saat 7'de geleceğini öğrenince İncirlik Üssü'nde beklemeye başladığından bahseden Adanalı genç, ünlü isimlerin geldiği anda yanlarına gidemediğini sonrasında ise fırsatı değerlendirip ünlü isimlerin bulunduğu alana girdiğini anlattı. Scarlett Johansson ile fotoğraf çektirmek için bu zorluklara katlandığını anlatan genç, "Scarlett'in yanında fotoğraf çekilmek için beklerden o beni fark etti ve elini belime attı. 'Sarılabilir miyim sana?' dedim, Kendi sarıldı o an hayat durdu benim için" diye yazdı.

4
Amerikan askerleri ile ailelerine eğlence ve bakım hizmetleri sunan bir kuruluş olan United Service Organizations Inc. (USO Show) kapsamında "Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı" filminin 2 yıldızı, Hollywood'un ünlü oyunları Chris Evans ve Scarlett Johansson Adana'da bulunan İncirlik Üssü'nü ziyaret etmişti.

5
ABD Savunma Bakanlığı'nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, ABD'li 4 olimpik altın madalya sahibi ünlü yüzücü Maya DiRado, 'efsanevi' NBA oyuncularından Ray Allen, şarkıcı Craig Campbell da Johansson ve Evans'ın beraberindeki ziyaret ekibinde yer aldığı belirtildi.

6
7

Son Dakika İncirlik Üssü'ne Giren Adanalı Sosyal Medyada Fenomen oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti