İnegöl'de Fırtına Ağaçları Yerinden Söktü - Son Dakika

İnegöl'de Fırtına Ağaçları Yerinden Söktü

30.09.2010 10:52

1
Aniden bastıran fırtına ve yağmur sonrası İnegöl'ün çeşitli yerlerinde bulunan ağaçlar fırtınanın şiddetine dayanamayarak kökünde söküldü. Fırtınanın etkisi ile yolları kapatan ve bazı araçların üzrine devrilen ağaçlar büyük çapta maddi hasara neden oldu.
2
İtfaiye ekipleri ağaçları keserek kapanan yolları açama çalışması başlatırken polis ekipleri olası kazaları önlemek için güvenlik önlemi aldı. ilçede fırtınanın etkisi ile yer yer elektirik kesintileride yaşandı.
3
Ağaçları kökünden söken fırtına esnasında bir evin çatı duvarının yan tarafta bulunan tek katlı binanın üzerine düşmesi sonucu üç kişi ölümden döndü.
4
Edinilen bilgilere göre gece saat 02,30 sıralarında şiddetli fırtına'da Kemalpaşa Mahallesi Göçmen Sokakta meydana gelen olayda uykuda olan Gümüştekin ailesi bitişiklerinde bulunan binanın çatı duvarının evlerinin üzerine büyük bir gürültü ile düşmesi sonucu ölümden döndü.
5
Evde bulunan anne Huriye Gümüştekin(48) ile oğulları Kamil Gümüştekin(17) Özcan Gümüştekin(27) olay yerine komşuları tarafından çağırılan İtfaiye ekipleri tarafından mutfak camı kırılarak kurtarıldı.

6
Evin yarısı betonun altında kalırken gümüştekin ailesi olay yerine gelen 112 acil ambulansı ile İnegöl devlet Hastanesi acil servisine getirilerek müşahade altına alındı.

7
Olayın şokunu uzun süre üzerlerinden atamayan Gümüştekin ailesine komşuları evlerine alarak sahip çıkarken İngaz ekipleri olası gaz sızıntısı üzerine binanın gazını kesti.

Son Dakika İnegöl'de Fırtına Ağaçları Yerinden Söktü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler