İngiliz donanmasında görev yapan çift, denizaltında cinsel içerikli video çekerken yakalandı - Son Dakika

İngiliz donanmasında görev yapan çift, denizaltında cinsel içerikli video çekerken yakalandı

08.02.2021 16:59

İngiliz donanmasında görev yapan iki kişi, gizlilik açısından güvenliğin en üst seviyede olduğu nükleer denizaltında cinsel içerikli film çekerken yakalandı. Kraliyet donanması, çift hakkında soruşturma başlattı.

1
Cally Taylor takma ismiyle tanınan 29 yaşındaki Teğmen Claire Jenkins, yetişkinlere yönelik bir web sitesinde sipariş üzerine cinsel içerikli videolar çekerek para kazanıyordu.
2
29 yaşındaki genç kadın, kendisi gibi donanmada görev yapan Liam Doddington ile çok gizli bir nükleer denizaltında cinsel içerikli film çekerken yakalandı.
3
Yapılan soruşturmada, çiftin daha önce birçok kez cinsel içerikli film çekip sattığı ortaya çıktı.

4
Yaşanılan durum ile ilgili donanma sözcüsü, duyduklarına inanamadığını ve şu anda büyük bir risk altında olduklarını söyledi. Ayrıca sözcü, çifte soruşturma açıldığını da belirtti.
5
Bir milyar sterlin değerinde olan Faslane nükleer denizaltısı, gizli bir şekilde Rus denizaltılarını gözetliyordu.
6

Son Dakika İngiliz donanmasında görev yapan çift, denizaltında cinsel içerikli video çekerken yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı