İngiliz futbolcular akıllanmıyor! Otel skandalından sonra bu kez de doğum günü partisi tepki çekti - Son Dakika

İngiliz futbolcular akıllanmıyor! Otel skandalından sonra bu kez de doğum günü partisi tepki çekti

06.10.2020 11:40

İngiliz futbolcuların katıldığı doğum günü partisinde yine koronavirüs hiçe sayıldı. Ölümcül salgın için alınan önlemleri hafife alan futbolcular büyük tepki çekti.

1
Önceki milli takım arasında İngiliz futbolcular Mason Geeenwood ve Phil Foden, koronavirüs önlemlerini hiçe sayarak İzlanda maçı için kamp yaptıkları otel odalarına iki kadın almıştı.
2
Bu olayın önce İzlanda ardından da İngiltere basınına yansımasının ardından Phil Foden ve Mason Greenwood, Danimarka maçı öncesi kadrodan çıkarılmıştı.
3
Premier Lig milli araya girerken yine futbolcuların düzenlediği parti gündem oldu.
4
Chelsea'nin İngiliz futbolcusu Tammy Abraham'a evinde kalabalık bir katılımla doğum günü partisi düzenlendi.
5
İngiltere Milli Takım kadrosuna çağırılan Abraham'ın partisina yine milli takımda bulunan Ben Chilwell ve Jadon Sancho da katıldı.
6
20 kişinin katıldığı ev partisinden paylaşılan görüntülerde sosyal mesafe ve koronavirüs önlemine dair bir durumun olmaması eleştirileri beraberinde getirdi.

7
Tammy Abraham'ın kız arkadaşı Leah Monroe'nun düzenlediği parti sonrası İngiliz basını harekete geçerek oyuncuları dikkatsizlikle suçladı.
8
Leah Monroe'nun paylaştığı videolarda Jadon Sancho ve Tammy Abraham'ın dans ettiği anlar da göze çarptı. Jadon Sancho'nun maskesini çenesine takması dikkat çekti.
9
Partiye katılanlardan alınan bilgilere göre 23 yaşına giren Abraham partiden habersizdi.

10
Öte yandan Tammy Abraham, Jadon Sancho ve Ben Chilwell'in partide alkol almadıkları da ifade edildi.

11
Partiye katılan oyunculara, milli takım kampına gittikleri gün koronavirüs testi yapılacak. İngiltere Futbol Federasyonu, Abraham, Sancho ve Chilwell'e kampa iki gün gecikmeli katılmaları yönünde yazı gönderdi.
12
Tammy Abraham'ın kız arkadaşı Leah Monroe
13
14

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika İngiliz futbolcular akıllanmıyor! Otel skandalından sonra bu kez de doğum günü partisi tepki çekti - Son Dakika


Advertisement