İngiliz kadın, kalça kaldırma operasyonundan hemen sonra fenalaşarak hayatını kaybetti - Son Dakika

İngiliz kadın, kalça kaldırma operasyonundan hemen sonra fenalaşarak hayatını kaybetti

2 ay önce

31 yaşındaki İngiliz psikolog Melissa Kerr, kalça kaldırma ameliyatı için İstanbul'a geldi. Talihsiz kadın, özel bir klinikte yapılan ameliyat sırasında fenalaşıp hayatını kaybetti.

1
31 yaşındaki İngiliz psikolog Melissa Kerr, kalça kaldırma operasyonu için Türkiye'nin yolunu tuttu. Ancak bu yolculuk genç kadının son yolculuğuydu.

2
Kalça estetiği için ameliyata alınan Melissa, operasyondan hemen sonra fenalaşarak yere yığıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
3
Melissa'nın ölümünden sonra bazı İngiliz vekiller, Türkiye'de yapılan estetik ameliyatlara bir yasak getirilmesi çağrısında bulundu.
4
Melissa'nın ameliyattan sonra karaciğerinde bulunan kan damarınının içindekiş kanın pıhtılaşmasından dolayı fenalışıp hayatını kaybettiği belirtildi.
5
Geçen kasım ayında hayatını kaybeden Melissa'nın erkek arkadaşı, Facebook sayfasında Sevgililer Günü dolayısıyla Melissa için bir paylaşım yaptı.
6
Norfolk yargıcı Jacqueline Lake, Melissa'nın ölümü ile ilgili soruşturma açtı. Soruşturmanın nihai kararı Nisan ayında açıklanacak.
7
Melissa'nın ikiz kız kardeşi Natasha yaptığı açıklamda, ikiz kardeşinin ölümünden dolayı yaşadığı acıyı kelimeler ile anlatamayacağını, hayatın bundan sonra kendileri için hiçbir zaman eskisi gibi olmaycağını söyledi.
8
Melissa ile çekilmiş fotoğrafları paylaşan erkek arkdaşı Skye Birch ,"Son nefesime kadar seni sevecem" paylaşımı yaptı.
9
Skye, ayrıca "Seçmiş olduğun nişan yüzüğünü yaşadığım sürece yanımda taşıyacağım" diyerek ölen nişanlısının anısını yaşatacağını dile getirdi.
10
11


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Polis, selfie çekenleri durdurmak için Mavi Göl'ü siyaha boyadı Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu 14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü Ünlü model Emily Ratajkowski'nin yayınında Türk takipçinin yaptığı yorum olay oldu: Göğüslerini göremiyorum