İngiliz Kadının İtirafı Şoke Etti: 20 Hayaletle Cinsel İlişkiye Girdim, Birisiyle Nişanlandım - Son Dakika

İngiliz Kadının İtirafı Şoke Etti: 20 Hayaletle Cinsel İlişkiye Girdim, Birisiyle Nişanlandım

01.11.2018 14:16

İngiltere bu kadını konuşuyor. Amethyst Realm isimli kadın, katıldığı canlı yayında 20 hayaletle birlikte olduğunu, hatta biriyle nişanlandığını söyleyerek herkesi şoke etti.

1
İngiliz bir kadın, hayaletlerle cinsel ilişkiye girdiğini hatta bir hayaletle nişanlandığını iddia etti. Amethyst Realm, hayalet sevgilisiyle evlenmek ve ondan bir çocuk sahibi olmak istiyor.
2
Amethyst Realm, İngiliz TV programı ITV This Morning'e katıldı. Realm prorgramda nişanlısını bir hayaletle aldattığını ve sonrasında da en az 20 paranolmal oluşumla bu doğaüstü ilişkisine devam ettiğini açıkladı.
3
Açıklamalarıyla herkesi şaşırtan kadın gerçek aşkı bir hayalette bulduğunu söylüyor.
4
Realm, hayalet sevgilisiyle ilişkilerinin dokuzuncu aylarını kutlamak için gittikleri İngiltere'deki Wookey Hole Mağaraları'nda yaptıkları gezileri sırasında hayaletin kendisine evlenme teklifi ettiğini söyledi.

5
The Sun'a bu açıklamaları yapan Realm, "Dizlerinin üstüne çökme gibi bir durum olmadı. Çünkü onun dizleri yok. Fakat ilk kez sesini duymuştum. Gerçekten sesini duyabiliyordum bu harikaydı... Derin, seksi ve gerçekti." diye konuştu.
6
30 yaşındaki kadın ismi olmayan bu ürkütücü sevgilisiyle şubat ayında Avustralya'ya yaptığı bir iş gezisi sırasında tanıştığını söyledi.
7
"İş seyahatindeydim ve yeni bir ilişkiye başlamak aklıma gelecek en son şeydi. Sonra bir gün çalılardan yürüyüp doğanın keyfini çıkarırken birden bu inanılmaz enerjiyi hissettim; Yeni bir sevgili gelmişti..." ifadelerini kullanan Realm, ailesinin ve arkadaşlarının bu olağandışı ilişkisini benimsediğini ve mutlu günü için bir Pagan merasimi planladığını söyledi. "Bazen, hareket ettirildiğimi hissediyorum." diyen genç kadın "Hayalet sevgililerimle tattığım orgazmlar sıradan erkeklerle yaşadığımdan çok daha tatmin edici oldu." diye konuştu.

Son Dakika İngiliz Kadının İtirafı Şoke Etti: 20 Hayaletle Cinsel İlişkiye Girdim, Birisiyle Nişanlandım - Son Dakika


YORUMLAR (11)
  • İNSAN: EY İNSANLAR SİZLER RABBİNİZİN YARATTIĞI EN ÜSTÜN VARLIKLARSINIZ O YÜZDEN RABBİNİZDEN BAŞKA KİMSEDEN KORKMAYIN SİZİN AKLINIZ RABBİNİZE SIĞINDIĞINIZ MÜDDETÇE HER TÜRLÜ ŞER ODAKLARINDAN ÜSTÜNDÜR KILICINIZ KESKİN RIZGINIZ HELAL YÜREĞİNİZ MERT OLSUN ALLAHA EMANETSİNİZ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • 1i: Hayalitin biri bendim..ama benim benolduğumu bilmiyor....pssssssstttt, gidip hemen ona söylemeyin.... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement