Son Dakika Haberleri: İngiliz kadınlardan bomba itiraf: Üstsüz güneşlenmek cinsel hayatımıza iyi geliyor!

İngiliz kadınlardan bomba itiraf: Üstsüz güneşlenmek cinsel hayatımıza iyi geliyor!

2 ay önce

İngiltere'de yaşayan kadınlar, üstsüz güneşlenmenin cinsel yaşamlarını olumlu etkilediğini söyledi.

1
Meg Gold, Hannah Read and Hayley Yeatman isimli üç İngiliz kadın, plajda ya da çiftlikteki samanlıkların üzerinde üstsüz güneşleniyorlar.
2
Hannah, Hayley ve Meg, önceleri güneşlenirken kısa süreli tedirginlik yaşadıklarını ancak daha sonra buna alıştıklarını anlattı.
3
Öyle ki, yeterince D vitamini depoladıklarını söyleyen kadınlar, üstsüz güneşlenmenin cinsel performanslarını da arttırdığını belirtti.
4
Fransız Kamuoyu Araştırma Enstitüsü'nün yaptığı ankete göre, düzenli olarak üstsüz güneşlenen kadınların sayısı son üç yılda yüzde 29'dan 19'a düştü.

5
52 yaşındaki 4 çocuk annesi Hayley Yeatman, geniş tarlaların ortasındaki saman balyalarının üzerinde üstsüz güneşlenmeyi çok sevdiğini söylüyor.

6
Kadınların göğüs ucunu kapattıran zihniyeti hiçbir zaman anlamadığını söyleyen Hayley, ''Göğüslerim çocuklarımı besledi ve onlara hayat verdi, neden gizleyeyim?'' dedi.
Haber Yayın Tarihi: 04.09.2019 02:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti