İngiliz komedyen Altın Küre'de açtı ağzını yumdu gözünü! Apple CEO'sunu önce övdü sonra gömdü - Son Dakika

İngiliz komedyen Altın Küre'de açtı ağzını yumdu gözünü! Apple CEO'sunu önce övdü sonra gömdü

07.01.2020 08:10

77. kez düzenlenen Golden Globe Ödül Töreni sunucusu ünlü komedyen Rick Gervais, konuşmasıyla geceye damga vurdu. İngiliz komedyenin hedefinde, Apple ve Disney gibi dev şirketler vardı.

1
Netflix'te yayınlanan stand-up gösterisi ile kitleler tarafından iyice tanınan İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais, 77. Altın Küre Ödülleri'nde yaptığı açılış konuşması ile sosyal medyanın gündemine oturdu.
2
Apple CEO'su Tim Cook da gecedeydi!
Apple CEOsu Tim Cook da gecedeydi!
Beverly Hills, Kaliforniya'da düzenlenen görkemli etkinliğin sunucusu olan Gervais, Apple TV+'ın orijinal dizisi 'The Morning Show' hakkında övgü dolu ifadeler kullandıktan sonra, Apple CEO'su Tim Cook'un gözlerinin içine baka baka şirketi yerin dibine soktu.
3
The Morning Show'un haysiyetin önemini vurgulama ve doğru şeyi yapma konusunda mükemmel bir drama olduğunu ifade eden, "Yani, her şeyin farkında ve bilincinde olduğunu söylüyorsun ama çalıştığın şirketler inanılmaz. Apple, Amazon, Disney… Bu yüzden hiçbiriniz bu töreni siyasi bir konuşma için kullanma hakkına sahip değilsiniz. Okulda geçirdiğiniz vakit, Greta Thunberg'den daha az. Küçük ödülünüzü alın, tanrınıza teşekkür edin ve defolun" şeklinde konuştu.
4
Gervais'in yorumları sadece Apple ve Amazon gibi şirketleri değil, aynı zamanda bu şirketlerin akış hizmetinde sunulan içeriklerde rol alan aktörler ve aktrisleri de hedef alıyor. Tim Cook'un da Hollywood yıldızlarının arasında oturduğu gerçeği göz önüne alındığında, İngiliz komedyenin sarf ettiği sözler çok daha çarpıcı bir hal alıyor.
5
İşte Gervais'in konuşmasına verilen tepkiler...
İşte Gervaisin konuşmasına verilen tepkiler...
Tom Hank
6
Tom Hank
7
Robert De Niro ve Martin Scorsese
8
9
Gwyneth Paltrow
10
Leonardo DiCaprio

YORUMLAR
500

Son Dakika İngiliz komedyen Altın Küre'de açtı ağzını yumdu gözünü! Apple CEO'sunu önce övdü sonra gömdü - Son Dakika Dünya


Advertisement