İngiliz Matthew Hawskley'in Başına Gelmeyen Kalmadı - Son Dakika

İngiliz Matthew Hawskley'in Başına Gelmeyen Kalmadı

28.11.2013 21:19

Kendisini “İngiltere'nin en şanslı şanssız adamı” olarak tanımlayan 25 yaşındaki Matthew Hawskley'in başına gelmeyen kalmadı...

1
Kendisini “İngiltere'nin en şanslı şanssız adamı” olarak tanımlayan 25 yaşındaki Matthew Hawskley'in başına gelmeyen kalmadı.
2
Hawskley'in inanılmaz hikayesi 2011 yılında geçirdiği bir kazayla başladı.
3
Hawskley arkadaşlarıyla dalış yapmak için gittiği İrlanda'da suyun derinliğini ayarlayamayıp kayalara çarpınca boynunu kırdı.
4
Yaralanma genç adamın dört kez kalp krizi geçirmesine ve komaya girmesine neden oldu.
5
Hawksley hastanede yatarken süper virüs olarak da bilinen ve pek çok antibiyotiğe dayanıklı MRSA virüsü kaptı, sonra da zatürreye yakalandı.
6
Virüslerle savaşırken Hawskley'in vücudunda bulunan bir yumruyu test eden doktorlar genç adamın testis kanseri olduğunu ortaya çıkardı.
7
Hawksley, “Geçirdiğim dalış kazasının ardından komadan çıktığımda sadede siyah beyaz şekiller görebiliyor ve konuşamıyordum. Tamamen felçliydim. Doktorlar aileme bir daha konuşamayacağımı ve hayatımı çenemle kontrol ettiğim bir tekerlekli sandalyede geçirmek zorunda kalacağımı söyledi. Birkaç ay sonra ilk adımımı attım” dedi.
8
Ancak tam her şeyi atlattığını düşündüğü anda önce hastalık kapan sonra da testislerinde bir tümör bulunan Hawksley, “Her şey bitti zannederken kanser olduğumu öğrenmek gerçekten zorlu bir süreçti.' diyerek sözlerini noktaladı.
9
Yeniden sağlığına kavuşan Hawksley kanser hastaları yararına bir triatlona katılmayı planlıyor.

Son Dakika İngiliz Matthew Hawskley'in Başına Gelmeyen Kalmadı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti