İngiliz Müzesi'nde Panik - Son Dakika

İngiliz Müzesi'nde Panik

29.08.2010 11:19

1
İngiliz Müzesi'nde gaz kaçağı şüphesiyle alarm verildi. Bu sırada binada bulunan 3.500 ziyaretçi büyük panik yaşadı.
2
İngiltere'nin başkenti Londra'daki ünlü İngiliz Müzesi'nde (British Museum) ziyaretçilerden bazılarının ‘boğaz ve göz yanması' şikayeti, gaz kaçağı olabileceği gerekçesiyle büyük bir paniğe neden oldu.

3
Öğlen saat 13.00 sıralarında meydana gelen olay sırasında binada bulunan 3.500 ziyaretçi, görevliler eşliğinde hızla binadan uzaklaştırıldı.

4
İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri, ziyaretçilerin şikayetleri doğrultusunda gaz borularında inceleme yaptı.
5
Londra metropolitan Polis Sözcüsü, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, müzenin havalandırma sistemine bir şeylerin girmiş olabileceğini ve binanın güvenlik nedeniyle boşaltıldığını söyledi.
6
Sözcü ayrıca, boğaz ve göz yanmasından şikayetçi olan ziyaretçilerin durumlarının iyi olduğunu ve hastanede tedavi görmelerini gerektirecek bir durumun söz konusu olmadığını ekledi
7
İngiliz Müzesi Sözcüsü, saat 12.30 sıralarında binada gaz sızıntısı şüphesiyle alarm verildiğini ve polisin konuyla ilgili araştırmalarının sürdüğünü belirtti.
8
9
10
11

Son Dakika İngiliz Müzesi'nde Panik - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement