İngiliz Oyuncu Bale: Hz. Musa, Barbar Şizofrendi - Son Dakika

İngiliz Oyuncu Bale: Hz. Musa, Barbar Şizofrendi

1
Hz. Musa'nın hayatını konu alan filmin başrol oyuncusu Christian Bale, Hz. Musa'nın barbar ve şizofren bir karakter oldugunu açıkladı.

2

İngiliz oyuncu Christian Bale, yeni filminde canlandırdığı Hz. Musa hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

3
Hz. Musa'nın hayatını konu alan ‘Exodus: Gods and Kings' isimli filmin başrol oyuncusu, canladırdığı karakter hakkında, “Sanırım şizofren ve oldukça barbar bir kişiymiş” yorumunda bulundu.

4

Bale'in geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda,Hz. Musa hakkındaki yorumları tepkileri de beraberinde getirdi.

5

İngiliz oyuncuya tepki gösteren ABD'li yazar Brian Godawa, “Umarım bu açıklama filmin değil, Bale'in cehaletinden kaynaklanıyordur” yorumunda bulundu.

6
Açıklamardan sonra ABD'de yapılan bir ankete göre, ABD'lilerin yüzde 74'ü İncil ile paralel bir senaryoya sahip olması durumunda filme gideceklerini belirtildi.

7
Ridley Scott'un yönettiği filmde Christian Bale, Joel Edgerton, Ben Kingsley ve Aaron Paul gibi isimler yer alıyor.

8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 28.10.2014 15:13

Son Dakika İngiliz Oyuncu Bale: Hz. Musa, Barbar Şizofrendi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu