İngiliz oyuncu Chloe Ferry, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi - Son Dakika

İngiliz oyuncu Chloe Ferry, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi

24 yaşındaki İngiliz dizi yıldızı Chloe Ferry, evinin küvetinde, vücudunu sadece köpükle kapattığı çıplak pozunu Instagram hesabından paylaştı. Karantina süresince evde spor yaparak fit bir görünüme sahip olan genç oyuncu vücudunun son halini bu şekilde gözler önüne serdi.

1
2017 yılında Ünlü Big Brother'ın on dokuzuncu serisinde yer alan genç oyuncu Chloe Ferry, karantina süresince spor yaptı. Fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulan Ferry, son haliyle görenleri hayran bıraktı.
2
Küvette köpük banyasu yapan güzel oyuncu,geriye doğru yaslandığı, bacaklarını yukarı doğru kaldırarak çıplak bir şekilde poz vererek vücudunun tüm hatlarını sergiledi.

3
Ferry'nin, "Sizden birkaçınızı ger takip edeceğim" başlığı ile paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde yaklaşık 100.000 beğeni aldı.
4
Takipçiler ayrıca fotoğrafı iltifat yağmuruna tuttular. Chloe, kısa süre önce takipçileri ile yaşam tarzını değiştirerek kısa süre içinde kilo verdiğini paylaşmıştı.

5

Chloe, Kovid-19 kısıtlamaları kapsamında evde kaldığını ve sürekli spor yaparak formda kaldığını söyledi.

6
Chloe, ayrıca takipçilerinin kendisine göderdiği motive edici mesajlardan dolayı takipçilerine teşekkür etti.
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı